پاداش انسانیت در کمپین اشتراک گذاری کوکاکولا Share a Coke With Humanity

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

شرکت هواپیمایی جت بلو JetBlue یکی از خطوط هواپیمایی ارزان قیمت است که با همکاری با کوکاکولا در یکی از فرودگاه‌های نیویورک کمپینی در راستای اهداف بشردوستانه برگزار کرده‌اند.

کمپین بازاریابی فوق با نام « اشتراک گذاری کوکاکولا با انسانیت Share a Coke With Humanity » در ادامه کمپین کوکاکولا با نام share a happiness انجام شده است. هدف  این کمپین نوع‌دوستی و ارتباطات بین انسان‌ها است.

به نظر می‌رسد کوکاکولا مسیری جدید برای کمپین share a coke انتخاب کرده است و در این کمپین با همکاری جت‌بلو اولین قدم را برداشته است.

Share-Coke

کمپین انسانیت با یک دستگاه وندینگ ماشین شروع می‌شود؛ بدین صورت که دو نوشابه در اختیار مخاطب قرار می‌گیرد و از وی درخواست می‌شود یکی را به شخص دیگری هدیه دهد.
جالب است که بیش از 70 درصد از اشتراک‌گذاری‌های کوکاکولا بین افراد غربیه اتفاق افتاد و این خود نویدی از موفقیت این کمپین بوده است.

در همین راستا افرادی که کوکاکولا را به افراد غریبه هدیه می‌دادند بطور غیرمنتطره توسط جت‌بلو برنده دو بلیط سفر رایگان می‌شدند.

نکته‌ این کمپین  بسیار ساده است:
وقتی شما دیگران را به عکس‌العملی دعوت می‌کنید اگر با این عمل باعث تحریک ناخودآگاه مخاطب و حس نوع‌دوستی شوید به راحتی می‌توانید هدف‌های زیبا و انسان‌دوستانه خلق کنید.

 ویدئوی مربوط به این کمپین بازاریابی را ببینید:

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0