پاداش انسانیت در کمپین اشتراک گذاری کوکاکولا Share a Coke With Humanity

زمان مطالعه < 1 دقیقه2.8K۳

شرکت هواپیمایی جت بلو JetBlue یکی از خطوط هواپیمایی ارزان قیمت است که با همکاری با کوکاکولا در یکی از فرودگاه‌های نیویورک کمپینی در راستای اهداف بشردوستانه برگزار کرده‌اند.

کمپین بازاریابی فوق با نام « اشتراک گذاری کوکاکولا با انسانیت Share a Coke With Humanity » در ادامه کمپین کوکاکولا با نام share a happiness انجام شده است. هدف  این کمپین نوع‌دوستی و ارتباطات بین انسان‌ها است.

به نظر می‌رسد کوکاکولا مسیری جدید برای کمپین share a coke انتخاب کرده است و در این کمپین با همکاری جت‌بلو اولین قدم را برداشته است.

Share-Coke

کمپین انسانیت با یک دستگاه وندینگ ماشین شروع می‌شود؛ بدین صورت که دو نوشابه در اختیار مخاطب قرار می‌گیرد و از وی درخواست می‌شود یکی را به شخص دیگری هدیه دهد.
جالب است که بیش از ۷۰ درصد از اشتراک‌گذاری‌های کوکاکولا بین افراد غربیه اتفاق افتاد و این خود نویدی از موفقیت این کمپین بوده است.

در همین راستا افرادی که کوکاکولا را به افراد غریبه هدیه می‌دادند بطور غیرمنتطره توسط جت‌بلو برنده دو بلیط سفر رایگان می‌شدند.

نکته‌ این کمپین  بسیار ساده است:
وقتی شما دیگران را به عکس‌العملی دعوت می‌کنید اگر با این عمل باعث تحریک ناخودآگاه مخاطب و حس نوع‌دوستی شوید به راحتی می‌توانید هدف‌های زیبا و انسان‌دوستانه خلق کنید.

 ویدئوی مربوط به این کمپین بازاریابی را ببینید:

لینک کوتاه
http://bit.ly/2X2MBZN

787 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

3 Comments

  1. الهام

    با تشکر از به اشتراک گذاری مطلب خوبتون
    اصولا وقتی پای تحلیل و بررسی تبلیغات های خارجی میرسه اینقدر حرفه ای هست که بجز خواندن مطلب و به حیرت ماندن و تفکر کردن ، نظر دیگه ای
    نمی شه داشت.

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند