بستن
بازاریابی

کمپین الهامبخش نسکافه – همه چی با یه نسکافه شروع میشه؟ #elhambakhsh

header

الهامبخش شما چیست عنوان مسابقۀ محتوا‌محور برند نستله Nestle برای محصول نسکافه Nescafe در ایران است که با بستر شبکه‌های اجتماعی شروع شده است.

کمپین الهامبخش نسکافه #elhambakhsh در ادامه روی آوردن برندها در استفاده از شبکه‌های اجتماعی در حوزه برندینگ است که منجر به کمپینی شده است تا مخاطبین با ارسال عکس، ویدئو و حتی یک جمله کوتاه با ایده الهام بخش بودن در مسابقه شرکت کنند.
مسابقه الهام بخش نسکافه - همه چی با یک نسکافه شروع میشه ؟
مسلماً کمپین الهامبخش نسکافه اولین مورد در این زمینه نیست و تا به حال برندهای زیادی در ایران از این روش استفاده کرده‌اند اما ایراداتی که در کمپین‌های قبلی بوده است گویا همچنان در حال تکرار است!

در اولین مورد اینکه آمارها در ایران نشان می‌دهد که عمده فعالیت‌های کاربران شبکه‌های اجتماعی در ایران از طریق تلفن همراه است؛ در صورتیکه عمده تبلیغات کمپین الهامبخش نسکافه ایران در فضای اینترنت بوده و همچنین بستر اصلی کمپین در سایت elhambakhsh.nescafe.ir این برند است. البته نکته مثبت در سایت کمپین نستله این است که امکان اشتراک‌گذاری محتوای کاربران مهیا شده است.

دومین مورد اینکه در کمپین الهامبخش نسکافه هشتگ مناسب #الهامبخش #elhambakhsh انتخاب شده است ولی حتی از آن در پست‌های صفحه رسمی نسکافه ایران در اینستاگرام استفاده نشده است! کافی‌ست هشتگ #الهامبخش یا #elhambakhsh را در شبکه اجتماعی همچون اینستاگرام جستجو کنید تا عدم موفقیت کمپین نستله را در آن ببینید.

موفقیت یک کمپین آنلاین در امکان استفاده راحت از آن و همه‌گیر شدنش است، که عموماً در ایران این نطفه پس از ایده‌پردازی خفه می‌شود
و تازه اینجاست که دست‌اندرکارن پس از استقبال کم مخاطب به این فکر می‌افتند که باید در بستر ایجاد شده تغییراتی ایجاد کنند تا سهولت استفاده کاربران مهیا شود.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
در دنیای مدرن این روزها، شاهد آن هستیم که بی‌اعتمادی از مهمترین دلایل فاصله افتادن
در سال ۱۹۳۸ میلادی برند نسکافه توسط نستله در سوئیس وارد بازار شد. برند نسکافه
رسانه‌های تبلیغاتی منفک از نوع ارتباط با مخاطب و میزان اثربخشی، در این ویژگی حتماً
برچسب : #elhambakhshNescaféآنلاین مارکتینگالهامبخش نسکافهشبکه های اجتماعیکمپین آنلاینکمپین الهامبخش نسکافهمسابقه اینستاگرامنستله ایراننسکافههمه چی با یک نسکافه شروع میشه
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
کمتر از دو هفته دیگر گردهمایی بازاریابی جهانی برگزار می‌شود:…