کمپین بازاریابی سامسونگ : چشمان آنها باش Be Their Eyes

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

سامسونگ Samsung از آن دسته برندهایی است که تلاش می‌کند کمپین بازاریابی خلاقانه و متفاوتی را اجرا کند و در این امر تا حدود زیادی هم موفق بوده است.

یکی از ایده‌های موفق سامسونگ در ایران در حوزه مسئولیت اجتماعی کمپین کودکان امید است که با ایجاد کتابخانه گویا برای کودکان نابینا و کم‌بینا تلاش کرده است تا قدمی در حمایت از این کودکان عزیز بردارد: www.koodakaneomid.ir

اما سامسونگ به تازگی کمپین بازاریابی در هنگ کنگ ویژه نابینایان برگزار کرده است که خلاقانه و متفاوت است.
هنگ کنگ دارای مناظر دیدنی و زیبایی است که سالانه میلیون‌‌ها نفر از آنها دیدن می‌کند. حال سامسونگ در نظر دارد تا تعداد بیشتری از مردم آن را ببینند، مخصوصاً 200 هزار نفری که مشکل بینایی دارند.
betheireyes 01
چشمان آنها باش Be Their Eyes نام کمپین بازاریابی سامسونگ است که تلاش دارد تا مناظر زیبایی که در هنگ کنگ وجود دارد را برای افراد نابینا شرح دهد.
در این ایده افراد تنها کافی بود از مناظر زیبا و جذاب هنگ کنگ عکس بگیرند و در اینستاگرام با هشتگ #betheireyes به اشتراک گذاشته و یک متن در شرح منظره بنویسند.
samsungg
سپس موسسه نابینایان در هنگ کنگ این نوشته‌ها را به خط بریل ترجمه می‌کردند و پس از چاپ در محلی که عکس از آنجا گرفته شده بود قرار می‌دادند. با این روش وقتی افراد نابینا با حضور در این محل‌ها می‌توانند توضیح افراد مختلف را ر مورد منظره بخوانند و آن را در ذهن خود تصور کنند.
علاوه بر این سامسونگ به ازای هر عکس گرفته شده با این هشتگ 10 دلار به موسسه نابینایان هنگ کنگ کمک کرد.
samsung-betheireyes-

ویدئوی کمپین بازاریابی چشمان آنها باش:

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0