کمپین بازاریابی مک‌دونالدز برای روز کودک : سنگ، کاغذ، قیچی

زمان مطالعه < 1 دقیقه3.4K۴

سنگ، کاغذ، قیچی از آن دسته بازی‌ها کودکانه است که در اکثر نقاط دنیا بازی می‌شود.
روز بیستم نوامبر مصادف با ۲۹ آبان روز جهانی کودک بود. مک‌دونالدز که بیش از این با بسته‌های غذای کودک Happy Meal مشتریان کوچک خود را مجزا کرده بود، این‌بار از مناسبت روز کودک برای شادی مشتریان بزرگسال خود استفاده کرد.

کمپینِ روز کودک مک‌دونالدز با این ایده پیاده‌سازی شده است که مخاطب را به دوران کودکی سوق داده و او را با بازی دوران کودکی سوپرایز کند.
McDonalds-Rock-Paper-Scissors
مشتریان در هنگام سفارش غذا به پیشنهاد مسلول صندوق با وی سنگ، کاغذ، قیچی بازی می‌کنند و در صورت برنده شدن در بازی، سفارش خود را رایگان دریافت می‌کنند.

توجه داشته باشید همیشه نیاز نیست تا ایده‌های بازاریابی بکر و خارق‌العاده باشد، کمی خلاقیت با چاشنی اجرای خوب می‌تواند بزرگترین طرح بازاریابی شما باشد.
نکته بعدی که باید خیلی مورد توجه قرار بگیرد این مورد است که در دوره جدید از بازاریابی بر اساس محتوا، برندها عمده هزینۀ مربوط به این حوزه را صرف ایجاد و ساخت یک ویدئوی جذاب می‌کنند که بطور غیرمستقیم توسط مخاطبین منتشر شود.

با هم ویدئوی مربوط به کمپین بازاریابی روز کودک مک‌دونالدز را ببینیم:

لینک کوتاه
https://www.imarketor.com/hceRp

812 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

4 Comments

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند