کمپین بی ام دابلیو با الهام از اسنپ چت

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

همان‌طور که میدانید اسنپ چت snap chat یک برنامه ارسال دریافت تصاویر مخصوص پلتفرم موبایل می‌باشد که با استفاده از این برنامه، کاربران می‌توانند عکس گرفته یا ویدئو ضبط کنند و سپس به آنها متون یا نقاشی اضافه نمایند. پس از آن می‌توانند آنها را به لیستی از دریافت کنندگان مشخص شده ارسال کنند ولی مخاطب فقط چند ثانیه وقت دارد پیام را ببیند و بعد از پیام از بین می‌رود(ephemeral messaging).
با شروع فصل زمستان و استراتژی جدید شرکت بی ام دابلیو BMW در راستای مخاطب قراردادن جوانان Younger demographic در معرفی محصول جدید و شانس بلند BMW X4‏، این کمپانی اقدام به برپایی کمپینی الهام گرفته شده از اسنپ چت گرفته است.
طبق اعلام بی ام دابیلو مخاطبین این کمپین که جزو گروه نسل وای millennials هستند، قدرت خرید محصولات لوکس BMW را ندارند به همین منظور کمپین اسنوچت SnowChat برای محصول Bmw X4 SUV طراحی شده است. مخاطبین با شرکت در این کمپین پیام خود را بر روی شیشه برفی X4 نوشته و طراحی می‌کنند و از طریق شبکه‌های اجتماعی و ایمیل به دوستان خود ارسال می‌کنند.
زمان نمایش این پیام برای دریافت کننده پیام 5 ثانیه تعیین شده است و بی ام دابلیو امیدوار است که از این طریق بتواند در حوزه برندینگ موفقیت کسب کرده و جزیی از زندگی روزمره مخاطبین هدف خود شوند.
bmw-holiday-snowchat-hed-2014
نمونه‌ایی از پیام که برای دریافت کننده به مدت پنج ثانیه نمایش داده می‌شود:
marketing-review

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0