کمپین تابستانی چیپس پرینگلز ، از سبک و سیاق خودتان لذت ببرید

کمپین تابستانی چیپس پرینگلز | آیمارکتور

پرینگلز: به سبک و سیاق خودتان از تابستان لذت ببرید

 

تازه ترین کمپین تابستانی چیپس پرینگلز چند ملیتی آژانس تبلیغاتی «Grey» لندن ، افراد را تشویق می‌کند تا به سبک و سیاق خود از تابستان لذت ببرند.

در حالی که هنوز در مورد روز‌های باقیمانده تابستان 2021 نمی‌توان با قاطعیت چیزی را پیش بینی کرد و به نوعی در این زمینه ابهام وجود دارد، کمپین چند ملیتی جدید پرینگلز قرار است به ما انگیزه دهد تا هر اتفاقی که بیفتد، بیشترین بهره را از روز‌های تابستانی پیش رو ببریم.

این دقیقا همان چیزیست که در قالب چند فیلم کوتاه به تصویر کشیده شده است. در نگاه اول این طور به نظر می‌رسد که کاراکتر‌ها از تابستانی «نسبتا معمولی» لذت می‌برند اما این فقط ظاهر ماجراست.

بیشتر بخوانید : دیجیتال مارکتینگ چیست ؟

کمپین تابستانی چیپس پرینگلز

در یکی از فیلم‌ها ابتدا بیننده با خود فکر می‌کند که گروهی از دوستان در ساحل دریای نیلگون در حال آفتاب گرفتن هستند. چند لحظه بعد، یکی از آن ها در مسیر حرکت به سوی چیپس پرینگلز از روی تشک بادی خود سرنگون شده و داخل آب می‌افتد. آن لحظه تازه در می‌یابیم که آن‌ها در ساحل از تعطیلات تابستانی لذت نمی‌برند بلکه این کانال آبی شهر است که روز‌های گرم تابستان را در آن می‌گذرانند. در ادامه شاهد خشم و نارضایتی یک ماهیگیر هستیم که با عصبانیت به آن‌ها نگریسته و در تقلید حرکات یک اردک توسط یکی از قهرمانان داستان نکته جالب و خنده داری نمی‌بیند.

 

 

در قالب یک فیلم کوتاه دیگر ظاهرا شاهد تفریح و خوشگذارنی چند دوست در ساحلی شنی هستیم اما پس از چند لحظه متوجه می‌شویم که همه این اتفاق‌های خوب در یک ساختمان نیمه ساز در حومه شهر رخ می‌دهند. این لوکیشن‌ها مخاطب را تشویق می‌کنند تا به سبک و سیاق خود از تابستان لذت ببرد. در نهایت پیامشان با شعار پرینگلز همخوانی دارد که افراد را به انجام حرکات شاد، بازی و خوردن خوراکی‌های خوشمزه فرا می‌خواند.

 

 

«رای فریاس»، مدیر ارشد برند در پرینگلز گفت: بوی بهبود از اوضاع جهان می‌شنویم اما هنوز نکات مبهم زیادی درباره آینده وجود دارد. به همین دلیل ما بسیار خوشحالیم که آژانس تبلیغاتی «Grey» لندن با اجرای کمپین تابستانی چنین جو مثبتی را در این اوضاع ایجاد کرده است. ما امیدواریم که بینندگان در سرتاسر اروپا از چنین فیلم‌ها و احساساتی استقبال به عمل آورده و ویدئو‌هایی از خود با دیگران به اشتراک بگذارند که در آن‌ها حداکثر استفاده را از شرایط موجود می‌برند.»

بیشتر بخوانید : تبلیغات دیجیتال یا سئو مارکتینگ چیست ؟

کمپین تبلیغاتی پرینگلز در بیش از 30 کشور

«پدرو رزا» و «روبرتو کیلسیاسکاس»، مدیران خلاقیت در آژانس تبلیغاتی «Grey» لندن در ادامه خاطرنشان کردند که هیچ کس نمی‌داند تا پایان تابستان چه اتفاقی خواهد افتاد، بنابراین سعی کنید حتی به بهانه‌های پیش پا افتاده نیز دوستانتان را دور هم جمع کنید. پرینگلز به طور طبیعی به این دورهمی‌ها حال و هوای شاد و فرحبخش می‌دهد و واقعا خوب است که با وجود پیش بینی آینده ای مبهم، چنین مهمانی‌های شاد و پر نشاطی را برگزار کینم.

بیشتر بخوانید : تبلیغ جنجالی بستنی دومینو

کمپین تبلیغاتی تابستانی چیپس پرینگلز این ماه متوقف شده و از آن به بعد در 15 کشور جهان از تلویزیون پخش می‌گردد. در 22 کشور نیز این فیلم‌های کوتاه به طور آنلاین پخش خواهد شد. فعالیت‌های خارج از خانه نیز در چهار بازار اصلی محصولات پرینگلز در جریان خواهد بود. در این راستا برنامه ریزی و خرید رسانه‌ها توسط آژانس بازاریابی و رسانه «Carat» انجام خواهد شد.

 

منبع : www.lbbinline.com