کمپین تبلیغاتی المپیک: تاکید پی اند جی بر روی قدرت عشق و بازی جوانمردانه

کمپین تبلیغاتی المپیک 2021 | آیمارکتور

کمپین تبلیغاتی المپیک: تاکید پی اند جی بر روی قدرت عشق و بازی جوانمردانه

 

کمپین تبلیغاتی جدید پی اند جی، محصول آژانس تبلیغاتی Wieden + Kennedy پورتلند، شامل یک سری فیلم‌های احساسی تحت عنوان #پیروزی به کمک عشق و مصاحبه با ورزشکاران بزرگ و معروف می‌شود.

در قالب این کمپین، دو آگهی تبلیغاتی با موضوع قهرمانی خصوصیات یک قهرمان بزرگ را به تصویر کشیده و باعث غلیان احساسات در مخاطب می‌شوند.

 

 

آگهی‌های تبلیغاتی جدید شرکت نگاهی به رویکرد بلند مدت پی اند جی از گذشته تا امروز دارند که به شرح نقش والدین به ویژه مادران در تربیت ستارگان پر فروغ دنیای ورزش می‌پرداخت. یکی از آن‌ها به نمایش قدرت در عرصه ورزش نگاهی می‌اندازد و در همین حال دیگری لحظاتی را نشان می‌دهد که پدر و مادر به فرزندانشان افتخار می‌کنند که البته همیشه نیز ربطی به پیروزی در یک مسابقه خاص ندارد.

بیشتر بخوانید : کمپین نه به دیجیکالا

در کنار این قبیل آگهی‌های تبلیغاتی، شاهد مستند‌های کوتاهی با عنوان «Good Is Gold» هستیم که در آن‌ها ورزشکاران بزرگ المپیکی و پارالمپیکی از تلاش‌ها و موانعی می‌گویند که در زندگی شخصی و حرفه ای اشان وجود داشته و البته به سلامت آن‌ها را پشت سر گذاشته اند.

لحن آگهی‌های تبلیغاتی برای افرادی که کار‌های پی اند جی را به عنوان اسپانسر بازی‌های المپیک طی سال‌های اخیر دنبال کرده اند، آشنا خواهد بود و می‌دانند که پیام اصلی آن اهمیت خانه و خانواده در کسب موفقیت‌های ورزشی است. داستان پی اند جی از سایر برند‌ها جداست که بیشتر بر روی مهارت‌های ورزشی تمرکز می‌کنند. در ادامه آژانس تبلیغاتی Wieden + Kennedy در زمینه یافتن داستان‌هایی که باعث پیشرفت شما می‌شوند مهارت دارد.

سایر کلیپ های کمپین تبلیغاتی المپیک

 

 

 

 

 

منبع : www.creativereview.co.uk