کمپین تبلیغاتی ایکیا برای کمک به افراد بی خانمان

کمپین تبلیغاتی ایکیا
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

در دوره قرنطینه سراسری، دولت انگلستان افراد بی خانمان را به پناهگاه‌ها منتقل کرده و در آنجا اسکان داده بود. پس از پایان دوره قرنطینه آن‌ها دوباره به خیابان‌ها بازگشته‌اند. ایکیا قصد داشت طرحی برای کمک به این افراد تهیه کند که در پایان منجر به یک کمپین تبلیغاتی تأثیرگذار شد. با ادامه مقاله همراه باشید تا با جزئیات کمپین تبلیغاتی ایکیا برای کمک به افراد بی‌خانمان آشنا شوید.

کمپین تبلیغاتی ایکیا

در صورتی که قصد طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی دارید با شرکت لاوان به شماره ۰۲۱۸۸۸۷۰۷۲۲ تماس بگیرید. 

افراد بی خانمان با توجه به بازگشت به خیابان، نیاز به شغل برای تأمین هزینه زندگی و مسکن داشتند و خب برای درخواست شغل باید یک آدرس می‌داشتند و این لوپ بی‌نهایت باید یکجا پایان می‌یافت.

320 هزار بی خانمان در سراسر انگلستان حضور دارند و ایکیا هم 550 نمایشگاه در اختیار دارد که فقط برای نمایش محصولات هستند. ایکیا این نمایشگاه‌ها را به عنوان آدرس ثابت در سامانه آدرس‌های انگلستان ثبت کرد. سپس هر یک از این آدرس‌ها را به یک فرد بی خانمان که در جستجوی شغل بود اختصاص داد، پس از شاغل شدن هر یک از این افراد، آدرس به فرد بی خانمان دیگری اختصاص می‌یافت.

ایکیا در طول اجرای این کمپین با پناهگاه‌ها همکاری کرد تا مطمئن شود که فرد کارجو در این مدت آدرس مشخصی دارد تا بسته‌های پستی برای او ارسال شوند و همچنین سرپناه مطمئنی نیز در طول پروسه استخدام دارد.

بیشتر بخوانید:  Mettle: اکانتی که کار را برای افراد مبتکر و سختکوش آسان می کند

کمپین تبلیغاتی ایکیا

در ادامه اطلاعات تماس این افراد بی خانمان در نمایشگاه‌ها نصب شدند و کاتالوگ‌هایی برای مراجعین چاپ شدند تا آن‌ها در جریان این کار قرار بگیرند و بتوانند به این افراد کمک کنند.

مطالعه بیشتر: بیلبوردهای جذاب ایکیا

در صفحه اینستاگرام مخصوص کمپین تبلیغاتی ایکیا (@IKEAddressingTheHomeless) کاربران و مسئولان کارگزینی شرکت‌ها می‌توانند با تماشای ویدئوهای معرفی با افراد بی خانمان آشنا شوند و به آن‌ها کمک کنند. مشتریانی که قصد کمک به این افراد را داشتند می‌توانستند برای تأمین مبلمان منزل این افراد به آن‌ها کمک کنند و لوازم اهدایی نیز در صفحه رسمی اینستاگرام کمپین به نمایش گذاشته می‌شد.

کمپین تبلیغاتی ایکیا

منبع:

https://www.adsoftheworld.com/media/integrated/ikea_addressing_the_homeless

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0