کمپین تبلیغاتی برگر کینگ: دلمان برای داد و فریاد‌ کودکانتان تنگ شده است

کمپین تبلیغاتی برگر کینگ | آیمارکتور
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

کمپین تبلیغاتی برگر کینگ: دلمان برای داد و فریاد‌ کودکانتان تنگ شده است

این کمپین تبلیغاتی به زبان فرانسه مخاطبان فرانسوی و بلژیکی را هدف قرار داده و صحنه‌هایی از کودکان در حال داد و فریاد، سفارشات بلاتکلیف، سارقان دستمال سفره و افرادی را به تصویر می‌کشد که به بهانه نوشیدن یک فنجان قهوه ساعت‌ها از وای فای رایگان رستوران استفاده می‌کنند.

این عادت‌ها علی رغم آزار دهنده بودن، دوست داشتنی هستند.

به نشانه پایان یافتن یک تعطیلی اجباری هشت ماهه، برگر کینگ با اغوش باز به استقبال مشتریان می‌رود.

کمپین تبلیغاتی برگر کینگ | آیمارکتور

کمپین تبلیغاتی برگر کینگ : دلمان برایتان تنگ شده است

این رستوران معروف زنجیره ای به طرق مختلف و در حالی که شرم آور ترین عادت‌های رفتاری ما را به سمع و بصر مخاطبان می‌رساند، این پیام تقریبا باورپذیر را به همگان منتقل خواهد کرد که «دلمان برایتان تنگ شده است.»

یک فیلم کوتاه، محصول آژانس تبلیغاتی «Buzzman»، به بازآفرینی رفتار‌های روزمره و خودخواهانه ای می‌پردازد که با ماندن در قرنطینه خانگی، دیگر شاهد بروز آن‌ها نیستیم. از آن جمله می‌توان به جا گذاشتن سینی غذا بر روی میز تا تخریب تابلو‌های پارکینگ، منتظر نگه داشتن گارسون و تلاش برای پرداخت هزینه با پول خردی که شمردنش یک سال طول می‌کشد، اشاره کرد.

نام بردن از چنین رفتار‌هایی به عنوان عادت‌های دوست داشتنی در قالب کمپین فوق، یک نمونه تلاش بیشتر و گسترده تر برای جلب توجه مشتریان فرانسوی به شمار می‌رود

این‌ها کسانی هستند که هنوز سردرگم هستند که از کدام رستوران برگر بخرند اما باز هم دلشان پیش برگر کینگ بند است.

از هشتم ژوئن به بعد، جدا از حضور در رسانه‌های اجتماعی، این کمپین به شکل‌های مختلف تلویزیونی و درون فروشگاهی نیز برگزار می‌شود.

 

منبع : www.thedrum.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0