بستن
تبلیغات

کمپین تبلیغاتی خلاقانه با استفاده از نام Apple iPhone 6s

apple-iphone-6s

همانطور که می‌دانید اپل به‌زودی مدل جدید آیفون خود یعنی آیفون ۶s را معرفی می‌کند. اما این نام‌گذاری این‌بار دستمایه راه‌اندازی یک کمپین تبلیغاتی از یک شرکت بازاریابی شده است.
شرکت بازاریابی ۶S که نام خود را سال‌هاست دارد و با مفهوم موفقیت Success آن را انتخاب کرده است با ساخت بیلبورد و تابلوهای تبلیغاتی از شرکت اپل خواسته است تا نام آیفون بعدی خود را نه آیفون ۶s بلکه آیفون ۷ بگذارد.
apple-iphone-6s-marketing
iphone-6s
استفاده تبلیغاتی از نام Apple iPhone 6S توسط یک شرکت بازاریابی با همان نام نشان‌دهند هوش بالای این شرکت در قرار گرفتن موج تبلیغاتی این رویداد مهم است.
این شرکت بازاریابی از اپل خواسته است تا سعی کند برای آیفون جدید خود یک نام منحصر‌به‌فرد انتخاب کند. شرکت بازاریابی ۶S از هشتگ #weare6s برای معرفی خود استفاده کرده است.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
فوکوس گروپ (Focus Group) یکی از مؤلفه های اصلی فرآیند تحقیقات بازار است.  زمانی که
از دوم سپتامبر تا ششم اکتبر ۲۰۱۹ ، شرکت برگرکینگ قصد برگزاری جلسه‌ای سیاسی در
وقتی بحث تبلیغات مطرح می‌شود یکی از نکته هایی که به ذهن ایده پردازان میاید
برچسب : آیفون 6sآیفون 7ایده بازاریابیایده تبلیغاتیراه‌اندازی کمپینشرکت بازاریابیشرکت بازاریابی 6sکمپین تبلیغاتیمعرفی آیفون
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

No Comments

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
مفهوم برندینگ در بازاریابی چیست و چگونه باهم در تناسب…