کمپین تبلیغاتی روز پدر: بگذارید پدر‌ها همچنان خاطره ساز باقی بمانند

کمپین تبلیغاتی روز پدر: بگذارید پدر‌ها همچنان خاطره ساز باقی بمانند
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

کمپین تبلیغاتی روز پدر: بگذارید پدر‌ها همچنان خاطره ساز باقی بمانند

به مناسبت فرا رسیدن 20 ژوئن، روز پدر، یک موسسه خیریه فعال در عرصه سلامت مردان موسوم به «سرطان پروستات انگلستان» یک کمپین تبلیغاتی کاملا یکپارچه را با هدف جمع آوری کمک‌های مالی و کمک به موسسات خیریه برای نجات تعداد بیشتری از پدران از خطر ابتلا به این بیماری مهلک راه اندازی کرده است.

کمپین تبلیغاتی روز پدر: بگذارید پدر‌ها همچنان خاطره ساز باقی بمانند

در چهارده ماه گذشته بسیاری از ما نتوانسته ایم مدت زمانی را به معاشرت با پدر‌هایمان اختصاص دهیم.

ما آن تعامل فیزیکی، آن دست بر روی شانه، آن مکالمه رو در رو و آن آغوش گرم را از دست داده ایم.

در این میان از همه مهم تر جای آن رقص بی عیب و نقص و آن لطیفه‌ها و شوخی‌های خنده دار پدر خالی است که کاش آنقدر جذاب نبود تا این چنین دلمان برایشان تنگ نشود.

به هر حال، برای برخی افراد سرطان به یک واقعیت روزمره تبدیل شده است.

هر 45 دقیقه یک مرد در انگلستان به دلیل ابتلا به سرطان پروستات جان خود را از دست می‌دهد.

به همین دلیل میلیون‌ها نفر در سرتاسر کشور از این روز به عنوان فرصتی برای یادآوری، به خاطر آوردن و گرامیداشت خاطرات خوبی استفاده می‌کنند که از پدرانشان در ذهن دارند.

آژانس تبلیغاتی BBH با استفاده از موج بسیار دوست داشتنی و جذابی که تحت عنوان «رقص پدر» در تیک تاک و یوتیوب راه افتاده و به رهبری عواملی از دانشگاه جرجیا، ضمن نمایش تصاویری واقعی از رقص و پایکوبی آن‌ها، روز پدر را جشن می‌گیرد.

در صحنه ای دلخراش از این فیلم اجتماعی، محصول تیم خلاقیت BBH، بینندگان دختری را می‌بینند که تنها می‌رقصد و جای پدرش به وضوح در کنار او خالی است.

به محض توقف موسیقی و قبل از حضور مجدد پدر در کنار دختر، این جمله نمایان می‌شود: «یک روز بدون پدر را تصور کنید.»

کمپین تبلیغاتی فوق در تلویزیون و رسانه‌های اجتماعی و در قالب تبلیغات خارج از خانه، دیجیتال و ویدئو آنلاین اجرا می‌شود.

در تبلیغات خارج از خانه در حالی جملاتی نظیر «پدر می‌رقصد» و «پدر شوخی می‌کند» به چشم می‎خورند که کلمه پدر در آن‌ها خط خورده است.

بیشتر بخوانید : مروری بر پنج کمپین روز پدر

یک روز را بدون پدر تصور کنید !

زیر هر یک از این قبیل آگهی‌های تبلیغاتی این جمله جلب توجه می‌نماید: «یک روز را بدون پدر تصور کنید.» در ادامه لینکی ذکر شده که از طریق آن و با مراجعه به وبسایت «سرطان پروستات انگلستان» می‌توان در راستای نجات جان پدران مبتلا به این بیماری مهلک، در حد توان کمک مالی کرد.

مساله اعطای کمک‌های مالی به این موسسه از اهمیت بسزایی برخوردار است زیرا بودجه ان صرف انجام تحقیقات حیاتی برای توقف روند مرگ و میر در میان مردان بر اثر ابتلا به سرطان پروستات می‌شود. این موسسه خیریه در قالب یک نوع سرمایه گذاری چند میلیون دلاری به انجام آزمایشات و کشف روش‌های درمانی بهتر می‌اندیشد تا به واسطه آن بتوان سرطان‌هایی با سرعت رشد بالا را سریع تشخیص داد. در کنار آن اجرای یک برنامه غربالگری منجر به نجات جان هزاران نفر خواهد شد.

کمپین تبلیغاتی روز پدر: بگذارید پدر‌ها همچنان خاطره ساز باقی بمانند

هدف برگزای کمپین تبلیغاتی روز پدر

علی دی، مدیر ارتباطات موسسه سرطان پروستات انگلستان گفت: «هدف از برقراری ارتباط با مردان و خانواده‌های آن‌ها در انگلستان و البته خارج از کشور اطلاع رسانی درباره این نوع سرطان مهلک از طریق اتخاذ یک رویکرد چند وجهی و سرتاسری در یک موسم نمادین مثل روز پدر است.»

«ما از پشتیبانی همه شرکای خود سپاسگذاریم که نه تنها حامی این کمپین هستند بلکه در واقع به حمایت از موسسه سرطان پروستات انگلستان و ماموریت آن برای ایجاد آینده ای عاری از هر نوع مرگ و میر به دلیل ابتلا به سرطان پروستات می‌پردازند.»

نیک گیل، مدیر خلاقیت آژانس تبلیغاتی BBH در ادامه خاطرنشان کرد: «ما مفتخریم که با راه اندازی این کمپین بر مبنای شعار «مردان ما با شما هستیم» گام شایانی در راه جلوگیری از مرگ و میر افراد بر اثر ابتلا به سرطان پروستات بر می‌داریم. این کمپین به همه ما یادآوری می‌کند که زندگی بدون حضور پدر هرگز مثل گذشته نخواهد بود. برای همه مهم است که بدانند با حمایت و تخصیص بودجه کافی می‌توان سرطان پروستات را شکست داد.»

«هدف از انتشار گسترده خبر فوق این است تا به افراد فرصت حمایت و پشتیبانی از کمپین تبلیغاتی و در نهایت موسسه خیریه سرطان پروستات انگلستان داده شود. با مراجعه به وبسایت این موسسه می‌توان در ابعاد مختلف به اعطای کمک‌های مالی مختلف پرداخت.»

 

منبع : www.Ibbonline.com

 

با آیمارکتور بیشتر آشنا شوید :

مجموعه آیمارکتور در زمینه اخبار تبلیغات ، کمپین تبلیغات ، تبلیغات دیجیتال و بررسی عملکرد برند های داخلی و خارجی در زمینه بازاریابی فعالیت دارد.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0