کمپین تبلیغاتی مک دونالد برای روز پدر

کمپین تبلیغاتی مک دونالد

مک دونالد فیلیپین یک کمپین تبلیغاتی تصویری حاوی چند عکس جذاب موسوم به «لحظات شاد» را راه انداخته است. آژانس تبلیغاتی «Leo Burnett» دوبی و آژانس تبلیغاتی «Leo Burnett» مانیل در فیلیپین با همکاری یکدیگر در طراحی و اجرای این کمپین تبلیغاتی مک دونالد دست دارند. این کمپین تبلیغاتی لحظاتی را به تصویر می‌کشد که والدین تلاش می‌کنند با فرزندان خود همراه شوند. در آستانه فرا رسیدن روز پدر در تاریخ 19 ژوئن کمپین تبلیغاتی جدید مک دونالد راه اندازی شد.

کمپین روز پدر مک دونالد

به گفته «اولیور راباتان»، مدیر بازاریابی پدیده بازاریابی نوسانات نامتقارن (AVP) مکدونالد فیلیپین، برای بیش از چهل سال، Happy Meal مک دونالد با لحظات شاد و فرح بخشی که می‌آفریند، پدر و مادر‌هایی را با بچه‌ها پیوند می‌دهد که به دنبال به اشتراک گذاشتن و سپری کردن لحظات شاد با فرزندانشان هستند. به عنوان یک برند، بیان نقش خود به عنوان خانه لحظات شاد در فضایی خانوادگی موضوعی است که مدیران و کارمندان مک دونالد مدام به این هدف مهم می‌پردازند. تازه ترین اقدام در این رابطه ادای احترام به پدران فداکار به طور ویژه در آستانه فرا رسیدن روز پدر است.

مطالعه بیشتر: مک دونالد و پیکتوگرام های تبلیغاتی

به اعتقاد کالپش پاتانکار، مدیر ارشد خلاقیت در آژانس تبلیغاتی «Leo Burnett» دوبی، اغلب در ساده ترین و روزمره ترین لحظات زندگی چیز خارق‌العاده‌ای وجود دارد. هدف این آژانس تبلیغاتی در کمپین تبلیغاتی مک دونالد آن است تا با نشان دادن والدین و فرزندانشان در راه بازگشت از فروشگاه‌های این برند به خانه، لذت جذاب ترین لحظات زندگی به تصویر کشیده شود. در این کمپین تبلیغاتی خیابان‌های واقعی و عکس‌های حرفه ای به پس زمینه لحظات واقعا شادی تبدیل می‌شوند که به ساده ترین شکل ممکن، گویی از نگاه یک رهگذر معمولی ثبت می‌شوند.

برند مک دونالد

به لطف مدل فیلمبرداری فیلم «Power of One»، این مورد یک نمونه همکاری شگفت انگیز در سراسر مرز‌ها بوده است. همراه با مک دونالد فیلیپین، مدیران و کارمندان این آژانس تبلیغاتی مشتاقانه منتظر هستند تا لحظات شاد در زندگی روزمره در سال‌های آینده نیز تکرار شده و جشن گرفته شوند.

منبع: www.famouscampaigns.com