درخشش رونالدو در کمپین تبلیغاتی نایک

کمپین تبلیغاتی نایک

آژانس خلاقیت «Builders Club» با همکاری کمپانی بزرگ Nike بار دیگر تلاش می‌کند تا در قالب یک کمپین تبلیغاتی به تبلیغ کفش‌های فوتبالی «Air Zoom Mercurial» این شرکت بپردازد. کریستیانو رونالدو به همراه امباپه در کمپین تبلیغاتی نایک حضور درخشانی دارند.

کفش‌های فوتبالی جدید نایک موسوم به «Air Zoom Mercurial» در مسابقات یورو 2022 زنان یوفا عرضه شده و قرار است در جام جهانی 2022 نیز در زمین بازی مورد استفاده قرار بگیرند.

یک شرکت فیلمسازی مستقر در لندن و نیویورک دست به ساخت و تولید یک سری فیلم با ترکیبی از تصاویر اکشن زنده و تصاویر CG از این مدل کفش‌های فوتبالی و ویژگی‌های آن برای کمپین تبلیغاتی نایک زد. صحنه‌های اکشن فیلم در نقاط مختلف شهر لندن و با حضور برخی سوپر استار‌های دنیای فوتبال فیلمبرداری شد که رونالدو از جمله این ستارگان به شمار می‌رود.

مطالعه بیشتر: حضور بدل رونالدو در تبلیغات برگرکینگ

کفش‌های فوتبالی در دو رنگ مختلف ارائه داده می‌شوند. مدل «Disruption» آن در جام جهانی فوتبال 2022 مورد استفاده قرار خواهد گرفت. در این راستا و پیش از این، مدل «Bonded» آن در مسابقات یورو زنان یوفا 2022 بر قامت رعنای این فوتبالیست‌های زن موفق درخشیده بود.

تصاویر و عکس‌های ضبط شده برای کمپین تبلیغاتی نایک بر روی واکنش‌های هر یک از این فوتبالیست‌های معروف به این کفش‌های فوتبالی راحت و مناسب تمرکز می‌کرد. این رفتار‌ها نشان از نوعی جنب و جوش و حرکت و تمرین با سرعت بالا تر از گذشته داشت. این کفش‌های فوتبالی با وزن کم و انعطاف پذیری بالای خود احساس راحتی بیشتری به فوتبالیست‌ها می‌داد. در ادامه ماموریت آژانس خلاقیت Builders Club این بود که تصاویری سه بعدی از جنب و جوش رونالدو و امباپه را به طور جداگانه تهیه کرده و سپس همه آن‌ها را با هم ترکیب کند. لازمه انجام این کار سفر به منچستر و پاریس برای دیدار با این دو فوتبالیست معروف بود.

در نهایت کار با فوتبالیست‌های مشهور جهان و ثبت واکنش‌های آن‌ها به کفش‌های فوتبالی جدید نایک تجربه ای جالب و هیجان انگیز به شمار می‌رفت که البته در نهایت حاصل آن چیزی جز کسب موفقیتی عالی و چشمگیر در سرتاسر جهان نبود.

منبع: www.lbbonline.com