کمپین تبلیغاتی نیوآ درباره سلامت روان مردان در جامعه

کمپین تبلیغاتی نیوآ
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

یک شاخه از برند نیوآ موسوم به «NIVEA MEN» با همکاری جامعه سلامت «Talk Club» مردان را تشویق می‌کند تا در قالب کمپین تبلیغاتی جدید برند نیوآ تحت عنوان «قدرت در تعداد بالا است» و با همکاری آژانس تبلیغاتی «Digitas» انگلستان، در مورد سلامت روان خود صحبت کنند.

این کمپین تبلیغاتی به شکل آنلاین با نمایش یک فیلم یک دقیقه ای با حضور پسرانی از مدارس ابتدایی در منطقه ای در انگلستان راه اندازی شد. برند نیوآ از این طریق تعدادی از جوانان را هر یک به تنهایی در حال اجرای سرود «You’ll Never Walk Alone» خطاب به دوربین به تصویر می‌کشد. در آخرین ثانیه‌های فیلم پسران را می‌بینیم که بر روی صفحه نمایش ظاهر می‌گردند. در نهایت به این آمار و ارقام هشدار دهنده اشاره می‌شود که 50 درصد از مشکلات سلامت روان قبل از رسیدن به چهارده سالگی در فرد خود را نشان خواهند داد.

مطالعه بیشتر: نیوآ و چین و چروک صورت

پیام این آگهی تبلیغاتی آن است که مردان مجبور نیستند به تنهایی با احساسات و عواطف خود روبرو شوند. بینندگان و مخاطبان برند نیوآ در ادامه به سوی وبسایتی هدایت می‌شوند که به طور خاص برای کمپین تبلیغاتی «قدرت در تعداد بالا است» و توسط NIVEA MEN راه اندازی شده است. در مواجهه با سوال ساده «حالت چطور است؟» به مردان در این جا کمک می‌شود تا در هر سنی که هستند شروع به صحبت و بیان شرح حال خود کرده و در مسیر بهبود وضعیت سلامت روان خود پیش بروند.

کارن کانینگهام، به عنوان کارگردان این آگهی تبلیغاتی، همان چهره شناخته شده ای هست که به خاطر گرفتن بازی‌های طبیعی از کودکان بار‌ها تحسین شده است. از جمله آگهی‌های تبلیغاتی موفقش می‌توان به فیلم تبلیغاتی «احتمالات را تصور کنید» به سفارش باربی اشاره کرد.

بیشتر بخوانید:  فولکس واگن : یک زاویه دید کافی نیست!

این حقیقت که از هر سه مرد، یک نفر اغلب اوقات احساس تنهایی می‌کند، بسیار غم انگیز است اما غم انگیز تر از آن این است که بدانیم بسیاری از آن‌ها به تنهایی با مسائل و مشکلات مربوط به سلامت روان دست و پنجه نرم می‌کنند زیرا معتقدند که چنانچه درباره مشکلات روحی خود لب به سخن بگشایند، به آن‌ها انگ بیمار بودن زده خواهد شد. برند نیوآ هدف از راه اندازی این کمپین تبلیغاتی را تغییر این روایت و در کنار آن کمک به مردان برای اطلاع از نحوه صحبت کردن درباره احساسات خود عنوان کرده است.

کمپین تبلیغاتی فوق در سرتاسر بریتانیا در سینما‌ها و به شکل آنلاین برگزار خواهد شد. در مرحله بعدی هدف برند نیوآ از اجرای این کمپین تبلیغاتی شکل دهی آینده بر اساس این پلتفرم گفتگو محور و تسریع در روند تعامل و برقراری ارتباط میان NIVEA MEN و مخاطبان خواهد بود. کلا هدف برند نیوآ از برگزاری کمپین تبلیغاتی «قدرت در تعداد بالا است»، مراقبت از مردان عنوان شده است.

منبع: www.lbbonline.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0