کمپین تبلیغاتی هیوندای با تاکید بر روی حفظ محیط زیست

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

کمپین تبلیغاتی هیوندای با تاکید بر روی حفظ محیط زیست

شیوع گسترده کرونا باعث شده تا شرکت‌ها بیش از پیش به حفظ محیط زیست بیندیشند و به موضوع مسئولیت اجتماعی بهای بیشتری بدهند.

این جاست که بزرگداشت روز جهانی محیط زیست (5 ژوئن) نسبت به گذشته اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

به همین مناسبت، هیوندای به جای این که فقط پیام مبهم «زمین را نجات دهید» را به گوش کسانی برساند که هر روز به دنبال یافتن پاسخ‌های مشخص برای مسائل زیست محیطی هستند، این بار در صدد برآمده تا راه حل‌هایی مبتنی بر فناوری را به افراد ارائه دهد.

برای مثال، یک ویدئوی جدید به کمک یک گروه نمادین از پسران به نام «کی-پاپ بی تی اس» و با تمرکز بر روی محیط زیست توجه نوجوانان و جوانان را به سوی خود جلب کرده است.

این نسل معتقدند که زندگی و فرصت‌های پیش روی آن‌ها به دلیل آسیب شدید وارده به محیط زیست به تدریج بیش از پیش در معرض خطر نابودی قرار می‌گیرند.

این یک نمونه تعهد و تلاش مشترک بین هیوندای، جوانان و نوجوانان با هدف اتخاذ رویکردی نوآوری محور در راستای حفظ محیط زیست به شمار می‌رود.

 

بیشتر بخوانید : تبلیغ جدید هیوندای

 

کمپین تبلیغاتی هیوندای و گروه BTS با تاکید بر حفظ محیط زیست

اعتبار: هیوندای

در راستای تحقق این امر، هیوندای سخت تلاش می‌کند تا به رویای استفاده از هیدروژن به عنوان منبع تغذیه را در آینده دست یابد.

در ادامه یک ویدئودر یوتیوب در قالب یک روش ارتباط دیجیتال متداول و مرسوم به بینندگان اجازه می‌دهد تا پس از تماشای یک سری فیلم‌های جدید در این زمینه، نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

بیشتر بخوانید:  برند ردبول و ثبت رکوردی تازه: خلبانی که هواپیما را داخل تونل هدایت کرد

هیوندای در حالی ” کمپین تبلیغاتی هیوندای ” را انجام می‌دهد که در صدد است تا مخاطب را با موضوع انتخاب هیدروژن به عنوان یک منبع سوخت در آینده آشنا کند.

 

بیشتر بخوانید : ارسال پیام به فضا با هیوندای جنسیس

 

یک تاثیر قدرتمند

این ویدئو در جریان پخش مستقیم و بلافاصله پس از پخش بیش از 40 هزار نفر بیننده و 18 هزار مورد اظهار نظر را به سوی خود جلب کرد.

برخی اظهار نظر کنندگان گفته اند که بیشتر از کل سال‌های تحصیلی به وسیله این ویدئو درباره کار با سوخت هیدروژنی اطلاعات به دست آورده و در حال حاضر دوست دارند تا با پیوستن به این جنبش زیست محیطی، فردایی بهتر را برای خود و برای همه جهانیان رقم بزنند.

این ویدئو پیامی متناسب با احوالات نوجوانان و جوانان دارد که اغلب اوقات بیش از آینده به حال می‌پردازند.

آن‌ها به دنبال تغییر شرایط موجود بوده و منتظر کمک دیگران نمی‌مانند.

بدین منظور به جای پرداختن به پیچیدگی‌های موجود، با کمک اعضای گروه موسیقی بی تی اس، به عنوان نماد نسل جوان، توضیحات ساده ای در این باره ارائه داده شد.

در کنار آن یک سری تصاویر اینفوگرافی به مخاطبان کمک می‌کنند تا به درکی از ماهیت هیدروژن به عنوان یک منبع سوخت بهتر دست یابند.

انرژی هیدروژنی برای زمین و برای انسان‌ها هر دو خوب است اما اگر به طور فعال از آن استفاده نشود، بی فایده خواهد بود بنابراین شهر‌های هیدروژنی (همان شهر‌هایی که با تزریق هیدروژن در اقتصاد و زیرساخت‌های خود در صدد کاهش میزان انتشار کربن هستند) در بسیاری از نقاط جهان، از جمله ایرلند، دانمارک، سوئیس و کره جنوبی طوری ساخته شده اند که روند تولید، جریان یافتن و استفاده از هیدروژن به شکلی ارگانیک در آن‌ها انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید:  کمپین شهروند سالم از زیباسازی شهرداری تهران

 

بیشتر بخوانید : کمپین محیط زیست این درخت نیست

 

با اجرای جدی و گسترده طرح احداث شهر‌های هیدروژنی و تشکیل جوامعی از این نوع، میزان کربن منتشر شده می‌تواند تا سال 2050 سالانه 6 میلیارد تن کاهش پیدا کند.

در ادامه تاثیر تولید 1 میلیون دستگاه خودرو الکتریکی هیدروژنی توسط هیوندای موتور معادل با نقش کاشت 600 هزار درخت در کاهش کربن تولیدی خواهد بود.

این ویدئو همچنین دیدگاه مردم نسبت به هیدروژن و کاربرد آن در زندگی را تغییر داد.

 

بیشتر بخوانید : اولین خودرویی که در زندگی سوار میشوید

 

هیدروژن : سوخت امن

ممکن است برخی افراد تصور کنند که هیدروژن ماده خطرناکی است اما جالب این جاست که از هر سوخت دیگری ایمن تر است.

دمای هیدروژن هنگام احتراق خودکار بالا تر از بنزین و گازوئیل می‌باشد.

این گاز 14 برابر سبک تر از هوا بوده و به همین دلیل به سرعت در جو پراکنده می‌شود.

در نتیجه حتی اگر هر نوع نشتی نیز وجود داشته باشد، احتمال ایجاد آتش سوزی یا انفجار به دلیل نشت کردن آن بسیار کم است.

در ویدئو جزئیات به طور کامل شرح داده شده اند.

 

بیشتر بخوانید : سیستم رانندگی هوشمند از هیوندای

 

ویدئوی فوق به عنوان یک کاتالیزور عمل کرده و کنجکاوی افراد را درباره هیدروژن و ماهیت آن بر می‌انگیزد.

علاوه بر این، آگهی تبلیغاتی جدید هیوندای در روز زمین، شامل توضیحاتی درباره تلاش‌های جوانان در راستای ایجاد آینده ای پایدار نیز می‌شود.

این ویدئو نشان می‌دهد که نسل‌های جدید چگونه با کاهش حجم بسته بندی یا استفاده از مواد قابل بازیافت به سبک جدید زندگی بدون هر نوع زباله تولیدی می‌اندیشند.

بیشتر بخوانید:  برند برگر کینگ از راز خوشمزگی محصولاتش پرده برداشت

از جمله اقدامات این قبیل افراد می‌توان به جمع آوری زباله از سطح اقیانوس‌ها هنگام غواصی یا کاهش میزان استفاده از ظروف پلاستیکی یک بار مصرف اشاره کرد.

در نهایت این آگهی تبلیغاتی پیام دیگری را به بیننده منتقل می‌کند و موکد آن است که می‌توان با انجام اقداماتی بسیار ساده مثل خاموش کردن چراغ‌های اضافی یا استفاده از لیوان معمولی به جای لیوان یک بار مصرف، اولین قدم را به سوی ایجاد تغییرات بزرگ برداشته و کره زمین را از خطر نابودی نجات دهیم.

منبع : www.adage.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0