بستن
تبلیغات

کمپین تبلیغاتی advertising campaign چیپوتله

chipotle1

چیپوتله در سه سال اخیر سعی داشت سرمایه‌گذارها را قانع کند که از بحران مسمومیت غذایی که در یکی از شعبه‌های چیپوتله در آمریکا به وجود امده بود عبور کرده و پوزیشن خود را از فست فود به یک برند لایف استایل تغییر داده است. در همین راستا یک کمپین تبلیغاتی با عنوان “For Real” به راه انداخت و در این کمپین بر روی یک مورد بسیار مهم تمرکز کرد: کیفیت مواد اولیه.
در اوایل سال ۲۰۱۷ چیپوتله با همکاری آژانس دیجیتال مارکتینگ Venables Bell & Partners یک ویدیوی تبلیغاتی را وایرال کرد که در آن سه کمدین ایفای نقش کردند. نام این کمپین “as real as it gets” بود، اما کمپین تبلیغاتی جدید چیپوتله از همه نظر با تبلیغات قبلی این برند متفاوت است.
هدف چیپوتله از این کمپین نمایش مزیت رقابتی او نسبت به رقبا در داشتن مواد اولیه کاملا تازه است که مدت زمان زیادی در محیط آشپزخانه نمی‌مانند.

برای بهتر نشان دادن این موضوع در کمپین تبلیغاتی، چیپوتله یک صفحه اینستاگرام جدید با نام @ChipotleForReal ایجاد کرد. این صفحه شامل ۵۱ پست بود که در هر یک از پست‌ها به یکی از مواد اولیه چیپوتله اشاره شده و تاریخچه و اطلاعاتی در مورد آن به مخاطب ارائه می‌شد.

کمپین تبلیغاتی

Chris Brandt مدیر ارشد بازاریابی چیپوتله در این باره می‌گوید: “تگ لاین این کمپین تبلیغاتی با عنوان “For Real” ما را به ۲۵ سال قبل می‌برد که ریشه‌های چیپوتله در آن دوران پایه گذاری شد. ما همواره بر این تاکید داشتیم که در همه شعبات خود به صورت روزانه از مواد اولیه تازه استفاده می‌کنیم و با این کمپین سعی کردیم به تمام دنیا نشان دهیم که به قوانین خود پایبندیم.”

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
دیجیتال مارکتینگ Digital Marketing یا بازاریابی دیجیتال یا بازاریابی الکترونیک به نوعی از بازاریابی گفته
کمپین دیجیتال مارکتینگ مجموعه اقدامات بازاریابی در فضای آنلاین است که با یک هدف و
یکی از اولین اتفاقاتی که در وضعیت بی‌ثبات اقتصادی برای شرکت‌های می‌افتد استفاده از تکنیک‌های
برچسب : تبلیغات اینستاگرامتبلیغات دیجیتالدیجیتال مارکتینگشرکت تبلیغاتیکمپین تبلیغاتیکمپین دیجیتال مارکتینگ
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
بسیاری از کسب‌وکارها در کمپین‌هایی با عنوان کمپین مسئولیت پذیری…