کمپین تبلیغاتی advertising campaign چیپوتله

کمپین تبلیغاتی

چیپوتله در سه سال اخیر سعی داشت سرمایه‌گذارها را قانع کند که از بحران مسمومیت غذایی که در یکی از شعبه‌های چیپوتله در آمریکا به وجود امده بود عبور کرده و پوزیشن خود را از فست فود به یک برند لایف استایل تغییر داده است. در همین راستا یک کمپین تبلیغاتی با عنوان “For Real” به راه انداخت و در این کمپین بر روی یک مورد بسیار مهم تمرکز کرد: کیفیت مواد اولیه.
در اوایل سال 2017 چیپوتله با همکاری آژانس دیجیتال مارکتینگ Venables Bell & Partners یک ویدیوی تبلیغاتی را وایرال کرد که در آن سه کمدین ایفای نقش کردند. نام این کمپین “as real as it gets” بود، اما کمپین تبلیغاتی جدید چیپوتله از همه نظر با تبلیغات قبلی این برند متفاوت است.
هدف چیپوتله از این کمپین نمایش مزیت رقابتی او نسبت به رقبا در داشتن مواد اولیه کاملا تازه است که مدت زمان زیادی در محیط آشپزخانه نمی‌مانند.

برای بهتر نشان دادن این موضوع در کمپین تبلیغاتی، چیپوتله یک صفحه اینستاگرام جدید با نام @ChipotleForReal ایجاد کرد. این صفحه شامل 51 پست بود که در هر یک از پست‌ها به یکی از مواد اولیه چیپوتله اشاره شده و تاریخچه و اطلاعاتی در مورد آن به مخاطب ارائه می‌شد.

کمپین تبلیغاتی

Chris Brandt مدیر ارشد بازاریابی چیپوتله در این باره می‌گوید: “تگ لاین این کمپین تبلیغاتی با عنوان “For Real” ما را به 25 سال قبل می‌برد که ریشه‌های چیپوتله در آن دوران پایه گذاری شد. ما همواره بر این تاکید داشتیم که در همه شعبات خود به صورت روزانه از مواد اولیه تازه استفاده می‌کنیم و با این کمپین سعی کردیم به تمام دنیا نشان دهیم که به قوانین خود پایبندیم.”