کمپین تبلیغاتی سفورا با همکاری دستیار صوتی گوگل

کمپین تبلیغاتی

همکاری Google Home Hub با برند آرایشی سفورا Sephora  در راستای نمایش ویدیوهای آرایشی به کاربران گوگل، کمپین تبلیغاتی بود که در مدت زمان کوتاهی مخاطبان زیادی را به خود جذب کرد. Julia Chen Davidson مدیر بخش در گوگل در این رابطه می‌گوید: “ما به این نتیجه رسیدیم که اضافه کردن یک بعد جدید به این دیوایس جذابیت زیادی را ایجاد می‌کند. خوشحالیم که با این همکاری موفق توانستیم به مردم نشان دهیم که google Home Hub تا چه حد به آن‌ها کمک خواهد کرد.”

بر اساس اطلاعاتی که دیویدسون در این مورد ارائه داده است، روزانه بیش از 200 هزار جستجو در مورد موضوعات آرایشی در یوتیوب Youtube انجام می‌شود. او امیدوار است این کمپین تبلیغاتی آغازی برای همکاری‌های متعدد دیگر سفورا با این غول تکنولوژی باشد. این دو کمپانی در مورد دیگری نیز با هم همکاری می‌کنند. هم اکنون سفورا در بخش shopping Action با گوگل همکاری می‌کند تا خرده فروشان این برند در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده شوند.

مطالعه بیشتر: تبلیغات اینترنتی گوگل در لندن

Kristy Frivold سرپرست ارشد بخش خلاقیت در سفورا می‌گوید همکاری با گوگل در این کمپین به به مشتریان این برند اجازه می‌دهد تا راحت و بدون هیچ مشکلی از محصولات آرایشی خود استفاده کنند. از آنجایی که آرایش کردن با دو دست بسیار راحت تر از استفاده از یک دست است، دستیار صوتی گوگل در اینجا کمک شایانی به مشتریان خواهد کرد. همچنین این فرصت برای سفورا مهیا می‌شود تا ویدیوهای آموزشی خود در زمینه‌های مختلف را به مخاطبان خود نمایش بدهد.

البته سفورا قبلا هم سابقه همراهی با تکنولوژی روز را در کارنامه خود داشته است و برنامه‌ای تحت عنوان Sephora Virtual Artist ارائه داد که در آن کاربران می‌توانند با آپلود عکس خود، مدل‌های مختلف میکاپ را روی صورت خود تست کنند.

کمپین تبلیغاتی

Frivold در این رابطه می‌گوید: هدف ما این است که زیبایی را در دسترس همه قرار دهیم و آن را برای هر شخصی متناسب با چهره او بازسازی کنیم. بنابراین همواره در کمپین‌های دیجیتال خود مستقیما از تجربه مشتریان خود استفاده می‌کنیم.

در این کمپین، مشتریان در محل فروشگاه محصولات آرایشی سفورا با دستیار صوتی گوگل روبرو شده و از او می‌خواستند تا آموزش آرایش مورد نظر آن‌ها را پخش کرده و مشتری مستقیما با دیدن ویدیو آموزشی، با محصولات سفورا خود را به همان شکل آرایش کند.

این کمپین تبلیغاتی در 10 فروشگاه سفورا برگزار شد و علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرد. Frivold در مورد این کمپین می‌گوید: این همکاری نه تنها هوشمندانه، بلکه زیبا بود. زیرا زیبایی را برای مشتریان ما به ارمغان آورد!