کمپین تبلیغاتی waze برای روز جهانی زن

کمپین تبلیغاتی waze
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

بر اساس گزارش‌های دریافتی برند لوکس زیر مجموعه نیسان، اینفینیتی با اپلیکیشن waze همکاری کرد تا فرا رسیدن روز جهانی زن را با کمپینی تحت عنوان «به سمت جلو حرکت کنید»، جشن بگیرد. این کمپین تبلیغاتی waze تعاملی متعلق به گوگل اجازه می‌دهد تا کسب و کار‌های زنانه تحت مالکیت زنان را در اپلیکیشن مشاهده نمایند.

در اپلیکیشن فوق، لوکیشن‌های کسب و کار‌های زنانه به دقت مشخص شده‌اند. با مشارکت اینفینیتی، کاربران Waze همچنین می‌توانند آواتار خود را تغییر داده و آن را شبیه به خودروی مدل جدید اینفینیتی موسوم به «QX60» کنند.

همکاری جدید برای هر دو برند فرصت بهره برداری از گفتگو‌ها با موضوع روز جهانی زن را به روشی خلاقانه فراهم آورده و به آن‌ها کمک می‌کند تا به طور بالقوه زمینه تعامل مصرف کننده با برند‌ها را به وجود آورد. کمپین تبلیغاتی waze با همکاری این برند یک مشارکت خلاقانه به شمار می‌رود زیرا امکان برگزاری یک جشن اجتماعی آگاهانه در طول ماه مارس را فراهم می‌کند.

این مشارکت احتمالا Waze را در راستای افزایش میزان وفاداری میان کاربران فعلی یاری خواهد رساند زیرا برخی افراد شاید خیلی زود برای اشنایی بیشتر با کسب و کار‌های زنانه در نزدیکی محل زندگی خود به اپلیکیشن مراجعه کنند. احتمالا اینفینیتی نیز از افزایش آگاهای درباره خودروی مدل جدید خود سود خواهد برد.

تجربیات تعاملی نظیر این مورد خاص، از ستون‌های اصلی تبلیغات در دنیایی به شمار می‌روند که روز به روز بیشتر از گذشته وابسته به اینترنت است. امروزه تجربیات تعاملی حتی از نوع دیجیتال، راهی کلیدی برای تعامل عمیق برند‌ها با مصرف کنندگان محسوب می‌شوند.

بیشتر بخوانید:  یک برنامه تلویزیونی در خیابان ارکستر به راه می‌اندازد

با استفاده از مناسبتی به نام روز جهانی زن، در کمپین تبلیغاتی waze و اینفینیتی می‌توانند هر دو از زن محور بودن فعالیت‌ها و در کنار آن رعایت اصل برابری در تبلیغات به نفع خود بهره ببرند.

صرف نظر از نیسان، waze با مشارکت برند چندان بیگانه نیست. در سال 2021، همکاری این اپلیکیشن خاص و جذاب با Kraft Heinz و برگر کینگ منجر به پاداش دادن به رانندگانی شد که در کشور کانادا در ترافیک تابستانی گیر کرده بودند. در ادامه برخی رانندگان که همگام با سرعت بیرون ریختن سس کچاپ از بطری رانندگی کرده و سرعتشان از 0.045 کیلومتر در ساعت فراتر نمی‌رفت، کدی را دریافت کردند که با آن می‌توانستند یک برگر رایگان همراه با یک بسته سس کچاپ Heinz رایگان را تحویل بگیرند.

منبع: www.marketingdive.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0