کاغذ کادوها ابزار تبلیغاتی کمپین خلاقانه زنان می‌شوند

کمپین خلاقانه زنان

کاغذ کادو‌های سفارشی در کریسمس امسال برای کمپین خلاقانه زنان صاحب کسب و کار کانادایی ابزار جدیدی را ایجاد می‌کنند. گروه مالی BMO در قالب تعهد دیرینه خود مبنی بر کمک به زنان صاحب کسب و کار کانادایی، اقدامی تحت عنوان «Wrap the Good» را راه اندازی کرده است. یک ابتکار جدید با موضوع کریسمس شامل کاغذ کادوی قابل بازیافتی سفارشی می‌شود که به عنوانی فضایی منحصر به فرد تحت عنوان یک ابزار تبلیغاتی برای کمپین خلاقانه زنان صاحب کسب و کار‌های کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مطالعه بیشتر: طراحی کفش کتانی زنانه توسط زنان

BMO جهت احیای کسب و کار‌های کوچک در فصل تعطیلات، دست به راه اندازی پروژه «Wrap the Good» می‌زند. این کاغذ کادو‌های رنگارنگ دارای تصاویری از ده‌ها هدیه و همچنین یک کد QR است که شما را به Pinterest ارجاع خواهد داد. در ادامه با صد‌ها محصول قابل خرید و کارت هدیه از سوی کسب و کار‌های کوچک متعلق به زنان در سرتاسر کانادا مواجه می‌شویم.

حرکت «Wrap the Good» که در روز گرامیداشت کسب و کار‌های کوچک، 27 نوامبر، صورت گرفت، در راستای اجرای یک طرح حمایتی از زنان و اعطای کمک 120 هزار دلاری به 18 کسب و کار زنانه در کانادا انجام شد. شیوع کرونا تاثیری منفی بر روی کسب و کار‌های زنانه در کانادا گذاشته که بهبود وضعیت مالی اشان بیشتر از کسب و کار‌های مردانه طول می‌کشد. حرکت Wrap the Good در کمپین خلاقانه زنان بر روی تعهد BMO نسبت به توانمند سازی کسب و کار‌های زنانه به ویژه در مواقع خاص و بحرانی تاکید می‌کند.

کمپین خلاقانه زنان BMO

مطالعه بیشتر: کمپین پیدا شو برای زنان ایرانی

این برنامه با همکاری آژانس خلاقیت FCB کانادا اجرا شده است. گروه مالی BMO از لحاظ دارایی هشتمین بانک بزرگ در آمریکای شمالی است که به مدت 200 سال سابقه خدمت رسانی به مشتریان را دارد. BMO با دارایی 971 میلیارد دلاری و تیمی متشکل از کارکنان متعهد، طیف گسترده ای از خدمات بانکداری شخصی و تجاری را به بیش از 12 میلیون نفر مشتری ارائه می‌دهد.