بستن

ایده خلاقانه : سوشی با طعم کیت کت !

چه اتفاقی می افتد زمانی که شما غذای سنتی ژاپنی را با یک شکلات محبوب مخلوط کنید؟ بله! بفرمائید سوشی کیت کت!
در روز دوم فوریه ۲۰۱۷ توکیو شاهد بازگشایی اولین کیت کت بار تخصصی خواهد بود.

در این فروشگاه سه مدل محبوب سوشی کیت کت ارائه خواهد شد: Maguro (ماهی تن)، Tamago (تخم مرغ) و Uni (خارپشت دریایی). اگرچه طعم سوشی‌های پیچ‌خورده به همراه کمی سس سویا و واسابی(نوعی گیاه دریایی) فوق‌العاده است اما سوشی‌های کیت کت متفاوت تر هستند و طعم شیرینی برای شما به همراه می آورند.
سوشی‌های کیت کت تاماگو و یونی از بالا با شکلات و از پایین بسته به مدل انتخابی با تاماگو و یونی پوشش داده شده اند و در یک جلبک دریایی پیچیده شده‌اند. سوشی ماگارو کیت کت ترکیبی از تمشک و شکلات سفید است که روی برنج پخته شده قرار گرفته است.

سوشی کیت یونی طعم پنیر ماسکارد پونه و خربزه ی ژاپنی را القا می‌کند؛ و سوشی تاماگو طعم پودینگ کدو حلوایی با شکلات کیت کت را می‌دهد.
این ایده خلاقانه از کجا آمد؟ شاید برای شما باورکردنی نباشد اما ریشه‌ی این اتفاق از دروغ اول آوریل سرچشمه گرفته است. با این تفاوت که این تکه‌های کوچک شیرین باید در حدی باشد که بتواند غدد بزاقی مردم را شیرین کند در این صورت است که در فروشگاه تخصصی کیت کت توکیو می تواند با قیمت حدودی ۲۶ دلار (۳۰۰۰ ین)  قابل عرضه باشد.

نظر شما در مورد سوشی با طعم کیت کت چیست؟

برچسب : ایده بازاریابیایده خلاقانهبازاریابی سوشیدیجیتال مارکتینگسوشیسوشی کیت کتکمپین بازاریابیکمپین سوشیکیت کت
سهیل قدری

سهیل قدری

مشاور در زمینه طراحی و ایده‌پردازی کمپین‌های بازاریابی ، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ هستم و افتخار همکاری با برندهایی همچون بانک سامان، تاژ، نوتلا، کیندر و گروه صنعتی گلرنگ را دارم.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
جستجوهای آنلاین مرتبط با روز ولنتاین در شروع سال میلادی…