کمپین خلاقانه مک دونالد: چشمتان به سیب زمینی‌های سرخ کرده باشد

کمپین خلاقانه مک دونالد | آیمارکتور
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

کمپین خلاقانه مک دونالد: چشمتان به سیب زمینی‌های سرخ کرده باشد

شما همیشه می‌توانید بر روی مک دونالد حساب کنید تا در هر جای ممکن گرسنگی اتان برطرف شود اما آیا می‌دانستید که سیب زمینی‌های سرخ کرده برند به بهترین شکل ممکن در جاده‌ها توجه شما را به سوی خود جلب می‌کنند؟ باور کردن این موضوع سخت بود تا زمانی که آژانس تبلیغاتی «Nord ddb» شهر «اسلو»، واقع در نروژ، تصمیم به طراحی و اجرای کمپینی تبلیغاتی گرفت که حاصل همکاری با سازمان پیشرو در حفظ ایمنی جاده‌ها بود.

بیشتر بخوانید : کمپین رستوران مک دونالد

کمپین خلاقانه مک دونالد | آیمارکتور

مک دونالد با ارائه تعبیر جدیدی از نشانه گذاری‌ها در جاده در قالب یک منوی نمادین رانندگان را ترغیب می‌کند تا نگاه از سیب زمینی‌های سرخ کرده وسط جاده برندارند. این یک قانون کلی و همیشگی است: هنگام رانندگی باید فقط به جلو نگاه کرده و بر روی هیچ چیز دیگری تمرکز نکنید. به همین ترتیب، وقتی گرسنه شدید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که جایی از حرکت ایستاده ، مقداری سیب زمینی سرخ کرده تهیه و آن را مصرف کنید.

بیشتر بخوانید : مک دونالد : سیب زمینی سرخ کرده رایگان بگیرید

کمپین خلاقانه مک دونالد | آیمارکتور

با ایجاد امکانات لازم و مورد نیاز برای ثبت نزدیک به 40 درصد از سفارش‌ها حین رانندگی، مک دونالد نروژ مسئولیت تشویق رانندگان به رعایت نکات ایمنی در جاده‌ها را نیز بر عهده گرفته است. وسوسه غذا خوردن ممکن است بیش از حد توانتان به شما فشار وارد آورد، اما این رستوران فست فود زنجیره ای به شما هشدار می‌دهد که هرگز هنگام رانندگی غذا نخورید.

مطالعه بیشتر: کمپین مک دونالد برای روز کودک

پیام کمپین خلاقانه مک دونالد : به علائم رانندگی توجه کنید

ماری هاسبی، مدیر ارشد بازاریابی در مک دونالد نروژ می‌گوید: «ما به عنوان یکی از رستوران‌های زنجیره ای پیشرو، به طور جدی مسئولیت پذیر هستیم. مسئولیت ما به خصوص هنگام تعطیلات این است که به افراد یادآوری کنیم حین رانندگی چشم از جاده برنداشته و به علائم رانندگی توجه کنند. هنگام گرسنگی کار درست این است که کنار جاده توقف کرده و به استراحت یا رفع گرسنگی بپردازند. اگرچه معمولا این وظیفه بر عهده رستوران‌ها نیست اما مک دونالد نروژ در قبال جان مشتریان احساس مسئولیت می‌کند.»

کمپین خلاقانه مک دونالد | آیمارکتور

مک دونالد نروژ کمپین خلاقانه تبلیغاتی فوق را بر روی بسته بندی‌ها، بیلبورد‌های موجود در جاده، فضای آنلاین و مجله‌های بزرگ ماشین در این کشور اجرا کرد.

منبع : www.designtaxi.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0