کمپین دیجیتال خلاقانه

بازی را از آسمان دانلود کنید، کمپین دیجیتال خلاقانه

زمان مطالعه < 1 دقیقه272۰

کمپین دیجیتال خلاقانه می‌تواند زوایای مختلف و متنوعی داشته باشد. ۱۷ آوریل سال جاری میلادی، به مناسبت اولین سالگرد راه‌اندازی یک بازی ویدئویی ژاپنی در چین، حدود ۱۵۰۰ فروند پهپاد آسمان شانگهای را به تسخیر خود درآوردند. رقص هوایی جذاب و زیبای این سری هواپیما‌های بدون سرنشین، منجر به بازآفرینی شخصیت‌های بازی «Princess Connect» در آسمان شد.

حسن‌ختام این نمایش را بازسازی یک کد کیو آر QR CODE قابل اسکن بسیار بزرگ در آسمان تشکیل داد و در ادامه بینندگان را بر آن داشت تا با اسکن کد موردنظر، بازی را روی تلفن‌های هوشمند خود دانلود و نصب کنند.

بازاریابی چریکی با نورپردازی‌های پهپادی ( کمپین پهپادی بازاریابی )

نورپردازی‌های پهپاد محور در آسمان، ترکیبی تمام‌عیار از هنر، علم، فناوری و البته بازاریابی هست که یک کمپین دیجیتال خلاقانه را رقم زده‌اند.

این قبیل اقدامات تبلیغاتی محبوبیت فراوان خود را مرهون تلاش‌های بی‌دریغ شرکت سخت‌افزاری «اینتل» هستند که برای حضور بعضی از بزرگ‌ترین برند‌ها در مهم‌ترین صحنه‌های بین‌المللی از جمله Super Bowl و بازی‌های المپیک زمستانی، امکان اجرای پروژه‌های نورپردازی پهپادی را فراهم می‌کند.

منبع: www.dronedj.com

لینک کوتاه
https://www.imarketor.com/gc74L

839 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند