کمپین دیجیتال سامسونگ : کارتن‌ها را از زندگی حذف کنید!

کمپین دیجیتال سامسونگ

سامسونگ رومانی با تولید ویدئو کلیپی از هنرمند معروف رومانیایی، امیلیان، گامی دیگر به سوی اثبات تعهد به حفظ محیط زیست برداشت تا به مردم نشان دهد که چگونه می‌توان با استفاده خلاقانه از مواد دور ریختنی و کارتن تلویزیون NEO QLED جدید شرکت، وسایل مفید و کاربردی ساخت. به این ترتیب سامسونگ بار دیگر نام خود را بر سر زبان‌ها انداخته و مردم را تشویق می‌کند تا به علم بیشتر به حفظ محیط زیست روز‌ها را بگذرانند.

این کمپین دیجیتال سامسونگ دیدگاه مردم کشور را در مورد ترس از دست دادن ضمانت شرکت در صورت نداشتن کارتن اصلی محصول خریداری شده، تغییر می‌دهد. این مساله واقعیت ندارد. حتی بدون دسترسی به کارتن اصلی نیز می‌توان از گارانتی سامسونگ بهره برد. بنابراین سامسونگ در قالب یک آگهی تبلیغاتی آهنگین از افراد می‌خواهد تا کارتن‌ها را از زندگی حذف کنند.

با الهام از کارتن‌های NEO QLED، افراد می‌توانند به آدرس Samsung-ecopackage.com مراجعه و ابعاد تلویزیون خریداری شده را مشخص کنند. در ادامه امکان ساخت اشیاء بی نظیری با استفاده از کارتن‌های مقوایی وجود دارد که مفید بودن آن‌ها را در خانه ثابت می‌کند. در حاشیه آن راه‌های دوستی با محیط زیست نیز به همگان نشان داده می‌شوند.

«رکسانا نیتا»، مدیر خلاقیت آژانس تبلیغاتی «Cheil» رومانی گفت: «هدف از اجرای این ترانه و راه اندازی کمپین دیجیتال فوق، ایجاد روشی شاد و سرگرم کننده برای الهام بخشیدن به افراد جهت بازیافت کارتن‌های بلا استفاده خود و تبدیل آن‌ها به اشیاء بازیافتی جذاب و خوشایندی بود که در خانه کاربرد داشت.

در شرایط فعلی طیف جدیدی از تلویزیون‌های سامسونگ داخل کارتن‌هایی سازگار با محیط زیست و همراه با نکات آموزنده الهام بخشی در مورد نحوه تبدیل این کارتن‌های مقوایی بلا استفاده به وسایل مفید کاربردی عرضه می‌شوند. بنابراین کار ما راحت بود.»

«یوانا مارزاک سیگارتئو»، مدیر ارتباطات شرکت سامسونگ رومانی در ادامه افزود: «سامسونگ به عنوان یک رهبر و نام بزرگ در دنیای فناوری، در رابطه با حفظ محیط زیست نیز موضعی محکم را اتخاذ می‌کند. از نظر مدیران و کارمندان این شرکت، حفظ محیط زیست در اولویت است.

مطالعه بیشتر: کاهش تصادفات جاده ای در کمپین سامسونگ

در نتیجه، در همه مراحل از تولید گرفته تا طراحی یا بسته بندی، اقدامات ما در راستای تولید محصولاتی مناسب از لحاظ مصرف انرژی و استفاده از مواد قابل بازیافت و دوستدار محیط زیست انجام می‌شوند. استفاده از بسته بندی‌های قابل بازیافت برای سری تلویزیون‌های جدید سامسونگ مدل 2021، در این مسیر یک گام طبیعی و مسلم به شمار می‌رفت. کمپین تبلیغاتی «Free the Box» به ما کمک خواهد کرد تا در ابعاد محلی و منطقه ای در مورد نحوه استفاده مجدد از کارتن‌های تلویزیون نکات مفیدی را به مردم آموزش دهیم.»

در کنار این ترانه، رومانی دست به برگزاری یک کمپین دیجیتال سامسونگ در اینستاگرام نیز اجرا کرد که در آن مردم می‌توانند با تزئین وسایل بازیافتی ساخته شده از کارتن‌های خالی، کشف طیف متنوعی از این قبیل محصولات و کمک گرفتن از استیکر‌ها و گیف‌های جالب برای انجام این کار، شانس آن را پیدا کنند که برنده یک دستگاه تلویزیون واقعی سامسونگ مدل NEQ QLED شوند.

منبع : www.Ibbonline.com