کمپین روز مادر از ودافون Vodafone: پشتمان به او گرم است!

کمپین روز مادر
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

به مناسبت فرا رسیدن روز مادر بسیاری از برند‌ها به استفاده از این فرصت تبلیغاتی می‌اندیشند تا به واسطه راه اندازی کمپین های مختلف به تبلیغ برند و محصولات خود بپردازند. یکی از درخشان ترین کمپین‌ها، کمپین تبلیغاتی روز مادر Vodafone بود. این برند در راه‌اندازی کمپین‌های خلاقانه از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند.

تقدیر از همه مادران دنیا

این برند فعال در صنعت تله کام در قالب کمپین جدید خود پیشنهاد تخفیف 20 درصدی بر روی خرید هدیه روز مادر از شرکای Vodafone را مطرح کرده است.

کمپین فوق بدون هر نوع تیزری برگزار گردید. این برند فقط به‌تازگی ضمن انتشار یک آگهی تبلیغاتی، تخفیف پیشنهادی خود را با هشتگ # کل_سنه_وکل_ام_حامی_حمی_العیله_کلها (مادران همیشه و هر سال نگهبان کل خانواده هستند) مطرح نمود.

ایده این کمپین تبلیغاتی حول محوریت نقش مادر در خانواده می‌چرخد. در ادامه می‌بینیم که در یک سری موقعیت‌های خاص در طول زندگی چگونه مادران به دفاع از فرزندان خود در برابر دیگران برمی‌خیزند. این ایده به شکلی عالی و کاملاً ایده‌‌آل به تصویر کشید شده است.

چه چیزی آگهی تبلیغاتی روز مادر ودافون را آن‌قدر دوست‌داشتنی کرده است؟

دلایل زیادی وجود دارند که باعث می‌شوند مردم بلافاصله حس کنند عاشق کمپین تبلیغاتی شما شده‌اند. همه ما عاشق مادر و هر چیزی هستیم که به‌نوعی با او و مقام شامخش ارتباط دارد. در این میان حس شوخ‌طبعی دلیل دیگری است که باعث می‌شود به یک کمپین تبلیغاتی خاص علاقه پیدا کنید.

بیشتر بخوانید:  کمپین خلاقانه برای مبارزه با سیگار

ایده پشت کمپین به روشی خنده‌دار و حتی احساسی اجرا شد زیرا به مخاطبان یادآوری می‌کند که مادرشان همیشه و هم جا کنار آن‌ها است. همین جلب‌توجه باعث شد تا ویدئو ویروسی شود.

کمپین روز مادر

کمپین روز مادر

کمپین روز مادر

در کمتر از یک روز کمپین تبلیغاتی روز مادر ودافون در رسانه‌های اجتماعی سروصدای زیادی به پا کرد و مردم همچنان آن را با دیگران به اشتراک می‌گذارند. در ادامه حتی اگر دختر یا شوهر نیز باشید، می‌توانید با آن ارتباط برقرار کنید. اگر یک پسر یا دختر هستید، احتمالاً تاکنون وضعیت مشابهی را پشت سر گذاشته‌اید و همیشه یقین دارید که مادرتان پشت شما است.

حدود 18 یا 20 ساعت پس از انتشار ویدئو، این آگهی تبلیغاتی 10 هزار بار در فیسبوک با دیگران به اشتراک گذاشته شد، 3 هزار و 100 نفر درباره آن نظر دادند، 20 هزار لایک خورده شد و یک و نیم‌میلیون نفر از آن بازدید کردند. پیش‌بینی می‌شود که در روز‌های آینده این آمار بالا برود.

منبع: www.thinkmarketingmagazine.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0