کمپین عکاسی بستنی دومینو در اینستاگرام

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

پس از جدایی برخی شرکای شرکت بستنی و لبنیات میهن و متولد شدن شرکت بستنی و لبنیات دومینو، در ابتدای کار تنش‌های بین آنها رخ داد. از شباهت طرح لوگوی دومینو با میهن و تبلیغات تلویزیونی بستنی میهن جهت اعلام رسمی عدم وابستگی این دو برند به هم گرفته تا اضافه شدن شکل یک قلب به لوگوی میهن.
219102_296
گویا این روزها دیگر این موضوع کمرنگ‌تر شده و میهن نوانسته دومینو را بعنوان یک رقیب بپذیرد و برنامه‌های تخریبی خود را به برنامه‌های بازاریابی برای حفظ سهم بازار و توسعۀ آن تبدیل کند.
logo-mihan-dominoo
در ادامۀ همین بحث به دو برنامۀ بازاریابی دومینو می‌پردازیم:
عیدومینو نام کمپین بستنی دومینو بود که با شروع سال 93 بصورت سمپلینگ برگزار شد و در ادامۀ آن از مشتریان دومینو دعوت شده بود تا از لحظات بستنی خوردن عکس بگیرند و آنرا در اینستاگرام به اشتراک بگذارند و در رقابتی برای دریافت جایزۀ مصرف سالانۀ محصولات این برند شرکت کنند.
کمپین عیدومینو :
برندگان-عیدومینو
بستنی دومینو که سال 93 را با یک کمپین موفق شروع کرده بود با شروع بازی‌های جام‌جهانی نیز اقدام به برگزاری یک کمپین مرتبط با این دوره کرده است.
کمپین دومینو در اینستاگرام این برند به شکل زیر معرفی شده است:
«وقتی فوتبال جام جهانی 2014 می‌بینیم، قیافمون خیلی دیدنیه، عکس بگیرید و توی مسابقه شرکت کنید».
کمپین دومینو با شعار « فوتبالی دورهمی » با هدف درگیرکردن مشتری برگزار شده که می‌توان آن را بعنوان یک کمپین برندینگ در بخش آنلاین مارکتینگ مطرح کرد.
فوتبالی-دورهمی

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0