بستن
بازاریابیبرندینگ

کمپین عکاسی تابستانه برند تاژ در شبکه‌های اجتماعی با نام تاژستانه

tagestaneh

دومین کمپین شبکه‌های اجتماعی برند تاژ با شروع فصل تابستان برگزار شد.
tagestaneh
برند تاژ یکی از معتبرترین تولیدکنندگان محصولات شوینده، در یکسال گذشته فعالیت‌های مستمری در شبکه‌های اجتماعی داشته است و پس از برگزاری کمپینی به مناسبت روز مادر و با نام تاژبانو، این‌بار با کمپین عکاسی تاژستانه ، شبکه‌های اجتماعی را تحت تأثیر برند تاژ قرار داده است.

کمپین تاژستانه با شعار « تابستانی پر هیجان با تاژ » معرفی شده‌است. با توجه به سوژۀ عکاسی در مورد کف، حباب و شستشو، برند تاژ در نظر داشته این رقابت و شور و هیجان را در مسیر ماهیت محصولات این برند (شوینده‌ها) هدایت کند.

تاژستانه
در این کمپین، برند تاژ سعی کرده با برگزاری فراخوان عکاسی با سوژۀ کف، حباب و شستشو، مخاطبین را درگیر برند خودش کند. در این طرح از مخاطبین دعوت شده عکس‌های خود را در سه دورۀ ۱۴ روزه در صفحات اجتماعی این برند با هشتگ #تاژستانه به اشتراک گذاشته و دوستان خود را نیز دعوت به این کار بکنند. همچنین برای این کمپین چندین تبلت وگوشی هوشمند به عنوان جایزه در نظر گرفته شده است.

می‌توان این طرح آنلاین مارکتینگ از تاژ را در حوزه‌های برندینگ قرار داد و با توجه به اینکه بستر اصلی برگزاری این کمپین شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام، کلوب، فیسبوک و.. است، این برند از حضور در این نوع رسانه‌ها حداکثر استفاده را نسبت به رقیبان خود برده است.

جهت اطلاعات بیشتر از کمیپن تاژستانه می‌توانید به آدرس‌های زیر مراجعه کنید:
سایت کمپین‌های برند تاژ
صفحۀ کمپین تاژستانه در اینستاگرام

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
شرکت پاکسان برای چهارمین سال متوالی محصولات پودر شویندۀ خود را با برندهای برف و
یک استراتژی برای هر کاری به معنای برنامه‌ای اجرایی برای شماست که شامل تمام جزئیات
داشتن یک استراتژی برنامه ریزی شده بخش مهمی از برندسازی شخصی و همچنین بازاریابی شبکه
برچسب : آنلاین مارکتینگبازاریابی آنلاینبرند تاژبرندینگ در شبکه اجتماعیتاژستانهشبکه اجتماعیشویندهعکاسی تاژستانهعکس حبابعکس کففراخوان عکاسیکمپین تاژستانهکمپین عکاسیمسابقه عکاسی تاژ

1 دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
عمده‌ترین منبع درآمد شبکه‌های تلویزیونی، نمایش آگهی تبلیغاتی در بین…