کمپین عکاسی تابستانه برند تاژ در شبکه‌های اجتماعی با نام تاژستانه

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

دومین کمپین شبکه‌های اجتماعی برند تاژ با شروع فصل تابستان برگزار شد.
tagestaneh
برند تاژ یکی از معتبرترین تولیدکنندگان محصولات شوینده، در یکسال گذشته فعالیت‌های مستمری در شبکه‌های اجتماعی داشته است و پس از برگزاری کمپینی به مناسبت روز مادر و با نام تاژبانو، این‌بار با کمپین عکاسی تاژستانه ، شبکه‌های اجتماعی را تحت تأثیر برند تاژ قرار داده است.

کمپین تاژستانه با شعار « تابستانی پر هیجان با تاژ » معرفی شده‌است. با توجه به سوژۀ عکاسی در مورد کف، حباب و شستشو، برند تاژ در نظر داشته این رقابت و شور و هیجان را در مسیر ماهیت محصولات این برند (شوینده‌ها) هدایت کند.

تاژستانه
در این کمپین، برند تاژ سعی کرده با برگزاری فراخوان عکاسی با سوژۀ کف، حباب و شستشو، مخاطبین را درگیر برند خودش کند. در این طرح از مخاطبین دعوت شده عکس‌های خود را در سه دورۀ 14 روزه در صفحات اجتماعی این برند با هشتگ #تاژستانه به اشتراک گذاشته و دوستان خود را نیز دعوت به این کار بکنند. همچنین برای این کمپین چندین تبلت وگوشی هوشمند به عنوان جایزه در نظر گرفته شده است.

می‌توان این طرح آنلاین مارکتینگ از تاژ را در حوزه‌های برندینگ قرار داد و با توجه به اینکه بستر اصلی برگزاری این کمپین شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام، کلوب، فیسبوک و.. است، این برند از حضور در این نوع رسانه‌ها حداکثر استفاده را نسبت به رقیبان خود برده است.

جهت اطلاعات بیشتر از کمیپن تاژستانه می‌توانید به آدرس‌های زیر مراجعه کنید:
سایت کمپین‌های برند تاژ
صفحۀ کمپین تاژستانه در اینستاگرام

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0
بیشتر بخوانید:  کمپین الهامبخش نسکافه - همه چی با یه نسکافه شروع میشه؟ #elhambakhsh