حمایت از برند‌های ایرانی در بزرگترین کمپین محیطی تهران

کمپین محیطی
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

دیجی‌کالا بزرگ­ترین کمپین محیطی شهر تهران را با هدف توانمندسازی کسب‌وکارهای ایرانی با همراهی 24 برند برتر کشور، آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی دیجی‌کالا، جدیدترین جشنواره این سازمان با عنوان بزرگترین کمپین محیطی تهران با کمک برند‌های معتبر ایرانی، در دی ماه 99 برگزار می‌شود.

مهمترین مسئولیت اجتماعی از دیدگاه دیجی‌کالا حمایت از کسب‌وکارها و توانمندسازی برند‌های ایرانی است. این شرکت هم اکنون نیز با ارائه خدمات متنوعی مانند مارکت‌پلیس خود، بستری مناسب برای فعالیت فروشندگان مختلف در حوزه فروش آنلاین فراهم کرده است و در این اقدام نیز با برگزاری کمپین محیطی،‌ با شعار‌ «بهترین‌ها در کنار هم» گامی  موثر در جهت دیده شدن برند‌های با کیفیت ایرانی برداشته است. از طرفی این اقدام می‌تواند مشوق مناسبی برای کسب‌وکارهای فعال در حوزه خرده‌فروشی برای حضور در این جشنواره برای تبلیغات در فضاهای آفلاین و آنلاین نیز باشد.

کمپین محیطی دیجیکالا

این کمپین با کمک به دیده شدن هرچه بیشتر کسب‌وکارها و افزایش آگاهی برند به دلیل قرارگیری در کنار معتبرترین فروشگاه‌ خرده‌فروشی آنلاین،‌ اقدامی سودآور برای هر دو طرف است و می‌توان برندهای نام‌آشنا مانند: پرسیل، ایکس‌ویژن،‌ تاژ، یونیلیور و… را در کنار برندها نوپا مانند: بن‌مانو، ‌رابسین، چشمه نور و… در سطح شهر یافت.

این شرکت با همکاری بیش از 24 برند ایرانی و استفاده‌ بیش از ۱۶۰ بیلبورد، استرابورد، CLB و عرشه پل به صورت ثابت،‌ توانسته است رکوردی دیگر در برگزاری کمپین‌های محیطی هم زمان در سطح شهر از خود برجای بگذارد.

به گفته مدیر پروژه این کمپین ‌«شهر تهران به مدت یک ماه از ۲ تا ۳۰ دی‌ماه، میزبان جشنواره «بهترین‌ها در کنار هم» است و کاربران می‌توانند با خرید از محصولات هریک از برندهای همراه دیجی‌کالا، شانس شرکت در قرعه‌کشی جوایز مربوط به آن برند را کسب کنند.»

دیجی‌کالا همواره در تلاش است با معرفی کسب‌وکارهای ایرانی باعث دیده شدن بیشتر این برند‌ها شود و در آینده قصد دارد با تکیه بر تجربه حاصل از این کمپین،‌ جشنواره‌های بزرگتر با حضور تعداد بیشتر از برند‌های موفق ایرانی را در فضای شهری اجرا کند.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0