کمپین مونت بلانک: آنچه شما را به حرکت وا دارد، شما را خواهد ساخت

کمپین مونت بلانک

سال گذشته شاهد راه اندازی کمپین تبلیغاتی «آنچه شما را به حرکت وا دارد، شما را خواهد ساخت» از سوی برند خوکار لوکس مونت بلانک بودیم که هدف آن تحسین و ستایش افرادی بود که در زندگی کمتر تابع عرف و قوانین متداول بوده و در مسیر شکوفایی استعداد‌های خود از آن‌ها سرپیچی می‌کردند. برای کمپین مونت بلانک از نویسنده و کارگردان معروف، اسپایک لی، بازیگر شناخته شده، تارون اگرتون، بازیگر و نویسنده بنام، چن کان و بازیگر زن مشهور، شین ژی لی، برای زنده کردن این پیام مهم از طریق ارائه مجموعه‌ای از فیلم‌ها، رسانه‌های چاپی و محتوای جذاب در شبکه‌های اجتماعی کمک گرفت.

امسال نیز، در قالب دنباله ای از کمپین مونت بلانک قبلی، این کمپین با همکاری بازیگر ایرلندی، کیلیان مورفی، و دی جی و کارآفرین بین المللی، پگی گو، در صدد است تا چهره‌ها و حال و هوای جدیدی را معرفی کند که توسط آژانس تبلیغاتی Wieden+Kennedy آمستردام ساخته و پرداخته شده اند.

برند مونت بلانک

به گفته وینسنت مونتالسکوت، معاون اجرایی بازاریابی مونت بلانک، کیلین و پگی هر دو از جمله برند سازان بزرگ در همه جای دنیا به شمار رفته و افرادی الهام بخش و خلاق برای حضور در کمپین مونت بلانک به حساب می‌آیند. هر دو آن‌ها شاهدی زنده بر این واقعیت هستند که وقتی کاری را انجام می‌دهید که حس جسارت و خلاقیت را در شما زنده می‎‌کند، در ادامه زندگی رضایت بخش تری را خواهید داشت.

مطالعه بیشتر: کمپین 360 درجه برند دورکو

او خاطر نشان می‌کند که این دو نفر برای مثال با هنر و خلاقیت خود در جهان اثری به یاد ماندنی بر جای می‌گذارند. مسلما هدف و انگیزه بالا هدایت گر آن‌ها در مسیر زندگی خواهد بود.

کمپین تبلیغاتی مونت بلانک

به اعتقاد مورفی، احساسات کلید موفقیت است. اگر داستان فیلم و سریال بر روی بازیگر تاثیر نگذاشته و در احساساتش تغییری ایجاد نکند، برای او به عنوان یک بازیگر و در عین حال بیننده کارساز واقع نشده است.

منبع: www.forbes.com