کمپین هواپیمایی قطر در ایران : با هواپیمایی قطر برنده شو

شاید بعد از تجار و تولیدکنندگان چینی که بازار و سلایق مصرف‌کننده ایرانی را بیشتر از تاجران ایرانی می‌دانند، این هواپیمایی قطر است که درک کافی از بازار بکر و سودآور ایران پیدا کرده است.

همانطور که می‌دانید شرکت هواپیمایی قطر عنوان یکی از برترین خطوط هواپیمایی دنیا را داشته و به بیش از 140 مقصد دنیا پرواز دارد و از این بابت حضور چنین شرکت بزرگی برای فعالیت مستقیم در ایران جای هیچ شکی را باقی نمی‌گذارد که این شرکت بسیار هوشمندانه اخبار داخلی ایران را رصد می‌کند و عدم وجود شرکت‌های هواپیمایی امن در ایران را بهترین فرصت تجاری برای سهم‌گیری از بازار کشور دیده است.
کمپین هواپیمایی قطر در ایران
شرکت هواپیمایی قطر علاوه بر تبلیغات محیطی، وب سایت کاملاً فارسی در اختیار مخاطبین قرار داده و از طرفی نیز امکان رزرو هتل و پرواز و پرداخت از طریق شبکه شتاب برای مشتریان ایرانی خود دلیل گواهی بر قاطعیت این شرکت در به دست گرفتن بازار ایران در حیطه گردشگری و مسافرتی دارد.

داشتن کانال رسمی هواپیمایی قطر و معرفی خدمات این شرکت در سایت آپارات نشان دیگری بر برنامه‌ریزی بلندمدت هواپیمایی قطر برای برندینگ در ایران است و همچنین آخرین اقدام هواپیمایی قطر در حوزه برندینگ برگزاری یک کمپین ویروسی است.

مطالعه بیشتر: برترین خطوط هواپیمایی 2014

مراجعه کنندگان به سایت این کمپین به نام « با هواپیمایی قطر برنده شو win with qatar airways » مراجعه و با عضویت و معرفی کمپین به دیگران با افزایش امتیازات می‌توانند شانس خود را در قرعه‌کشی «‌ سه بلیط بیزنس كلاس به مقصد دلخواه » افزایش دهند.

جهت ثبت نام رایگان و شرکت در قرعه کشی کمپین هواپیمایی قطر در ایران اینجا کلیک کنید.
2-کمپین-هواپیمایی-قطر-در-ایران
البته هواپیمایی قطر برای مشتریان همیشگی خود نیز برنامه بازاریابی ویژه‌ای دارد و مانند اکثر شرکت‌های هواپیمایی معتبر جهان به مشتریان وفادار خود امکانات و تخفیفات ویژه ارائه می‌دهد.
از معمول‌ترین نوع این تخفیفات می‌توان به QMiles اشاره کرد که در هر سفر براساس طول سفر (مایل)، به مشتریان امتیاز داده و مشتریان می‌توانند با افزایش این امتیازات از پروازهای رایگان و غیره برخوردار شوند.

این نوع از طرح‌های تشویقی از رایج‌ترین نوع امکانات خطوط هواپیمایی برای جلب مشتریان است که متاسفانه در شرکت‌های ایرانی دیده نمی‌شود.