بستن
بازاریابیبرندینگ

کمپین هواپیمایی قطر در ایران : با هواپیمایی قطر برنده شو

کمپین هواپیمایی قطر در ایران

شاید بعد از تجار و تولیدکنندگان چینی که بازار و سلایق مصرف‌کننده ایرانی را بیشتر از تاجران ایرانی می‌دانند، این هواپیمایی قطر است که درک کافی از بازار بکر و سودآور ایران پیدا کرده است.

همانطور که می‌دانید شرکت هواپیمایی قطر عنوان یکی از برترین خطوط هواپیمایی دنیا را داشته و به بیش از ۱۴۰ مقصد دنیا پرواز دارد و از این بابت حضور چنین شرکت بزرگی برای فعالیت مستقیم در ایران جای هیچ شکی را باقی نمی‌گذارد که این شرکت بسیار هوشمندانه اخبار داخلی ایران را رصد می‌کند و عدم وجود شرکت‌های هواپیمایی امن در ایران را بهترین فرصت تجاری برای سهم‌گیری از بازار کشور دیده است.
کمپین هواپیمایی قطر در ایران
شرکت هواپیمایی قطر علاوه بر تبلیغات محیطی، وب سایت کاملاً فارسی در اختیار مخاطبین قرار داده و از طرفی نیز امکان رزرو هتل و پرواز و پرداخت از طریق شبکه شتاب برای مشتریان ایرانی خود دلیل گواهی بر قاطعیت این شرکت در به دست گرفتن بازار ایران در حیطه گردشگری و مسافرتی دارد.

داشتن کانال رسمی هواپیمایی قطر و معرفی خدمات این شرکت در سایت آپارات نشان دیگری بر برنامه‌ریزی بلندمدت هواپیمایی قطر برای برندینگ در ایران است و همچنین آخرین اقدام هواپیمایی قطر در حوزه برندینگ برگزاری یک کمپین ویروسی است.

مراجعه کنندگان به سایت این کمپین به نام « با هواپیمایی قطر برنده شو win with qatar airways » مراجعه و با عضویت و معرفی کمپین به دیگران با افزایش امتیازات می‌توانند شانس خود را در قرعه‌کشی «‌ سه بلیط بیزنس كلاس به مقصد دلخواه » افزایش دهند.

جهت ثبت نام رایگان و شرکت در قرعه کشی کمپین هواپیمایی قطر در ایران اینجا کلیک کنید.
2-کمپین-هواپیمایی-قطر-در-ایران
البته هواپیمایی قطر برای مشتریان همیشگی خود نیز برنامه بازاریابی ویژه‌ای دارد و مانند اکثر شرکت‌های هواپیمایی معتبر جهان به مشتریان وفادار خود امکانات و تخفیفات ویژه ارائه می‌دهد.
از معمول‌ترین نوع این تخفیفات می‌توان به QMiles اشاره کرد که در هر سفر براساس طول سفر (مایل)، به مشتریان امتیاز داده و مشتریان می‌توانند با افزایش این امتیازات از پروازهای رایگان و غیره برخوردار شوند.

این نوع از طرح‌های تشویقی از رایج‌ترین نوع امکانات خطوط هواپیمایی برای جلب مشتریان است که متاسفانه در شرکت‌های ایرانی دیده نمی‌شود.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
آیا می‌دانید که چطور یک پست را در شبکه های اجتماعی یا فضای دیجیتال وایرال
نروژین ایرلاین Norwegian Airlines یکی از خطوط هواپیمایی ارزان‌قیمت اروپا است. این شرکت خطوط هوایی
امروزه با افزایش سرسام‌آور هزینه‌ها مطمئناً کاهش کیفیتِ کسب‌و‌کارهای خدماتی و سرویس‌رسانی چیزی دور از
برچسب : بلیط رایگان خطوط هوایی قطربیلط رایگانخطوط هواپیماییصنعت گردشگریفرصت های تجاریقرعه کشیقرعه کشی قطرقرعه کشی هواپیمایی قطرکمپین هواپیمایی قطرکمپین ویروسیمسابقه قطر ایرلاینوایرال
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

7 دیدگاه

  1. باسلام : بلیط رفت و برگشت پرواز کویت از مشهد به دبی و بر عکس گرفته ام و فرمودند در مسیر در دوحه توقف سه ساعته خواهد داشت میخواستم ببینم علت چیست؟ حال اگر حکم اجبار هست که سه ساعت در فرودگاه دوحه توقف هست آیا امکان پیاده شدن از هواپیما و امکان گشت زنی در سالن فرودگاه وجود خواهد داشت یا خیر با تشکر

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
اخبار رسمی وب‌سایتی است که نام آن را اولین بار…