بستن

کمپین پارتیزانی یونیلیور؛ خداحافظی با جنگل و فرار به خیابان

فرار از جنگل کمپین پارتیزانی یونیلیور

شرکت یونیلیور Unilever دارنده برندهایی از جمله axe ,dove ,lux ‍,persil ,comfort ,omo ,Lipton ,rexona و magnum است. این برند در آخرین فعالیت بازاریابی خود و ادامه همکاری با سازمان WWF اقدام به برگزاری کمپینی در راستای چالش جلوگیری از تخریب جنگل کرده است. این برنامه بازاریابی با نام « فرار از جنگل Farewell to the Forest » با یک کمپین پارتیزانی همراه بود که ویدئوی این کمپین را تشکیل می‌دهد.

به گفته سازمان جهانی محیط زیست هر دقیقه به اندازه ۳۶ زمین فوتبال از اراضی جنگل‌ها در دنیا تخریب می‌شود، لذا در این ویدئو یک درخت برای رهایی از تخریب به شهر پناه می‌آورد دریغ از اینکه در شهر نیز چیزی جز بی‌خانمانی و سرگردانی نصیبش نمی‌شود.
3050440-inline-i-2-tree-streets
3050440-inline-i-1-tree-streets
یونیلیور علاوه بر این کمپین بازاریابی متعهد شده است تا نسبت به حفظ ۱ میلیون درخت در برزیل و اندونزی کمک‌های مالی خود را انجام دهد.

در زیر ویدئوی کمپین پارتیزانی یونیلیور را مشاهده کنید:

برچسب : Farewell to the Forestunileverاخبار بازاریابیحفظ محیط زیستکمپین پارتیزانیگوریلا مارکتینگوایرال ویدئوویدئوی فرار از جنگلیونیلیور
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
مک‌دونالد McDonalds به مناسبت روز کودک ایده‌ای را اجرا کرد…