کمپین چریکی : با چرخ خیاطی دیگر آیفون 6 خم نمی شود #bendgate

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

خریدن اپل آیفون 6 پلاس یک ایده خوب است، به شرط اینکه همیشه آن را در دست‌تان بگیرید وگرنه باید منتظر خم شدن آن در جیب‌تان باشید!
اگر می‌خواهید در مورد دردسرهای خم شدن آیفون 6 بیشتر بدانید مطلب « خم شدن اپل آیفون ۶ و دردسرهای هشتگ bendgate در شبکه‌های اجتماعی » را بخوانید.

اما شاید راه‌حل آنقدرها هم سخت نباشد!
یکی از اپراتورهای تلفن همراه کشور هلند با نام KPN توانسته از مشکل پیش آمده برای آیفون 6 پلاس، یک کمپین بازاریابی چیریکی به نفع خود راه بیاندازد.
142978-KPN_Pocket_Plus_5-2a5215-large-1411729958_0
ایده این کمپین چریکی بسیار جالب بوده و پاسخی به این سوال است که:
آیا آیفون 6 پلاس در جیب شما جا نمی‌شود؟
راه حل آسان است: جیب پلاس!!!
بله، این برند اپراتور تلفن همراه به وسیله یک چرخ خیاطی توانسته است با حضور در صف طویل خرید آیفون 6 به خریداران یک جیب پلاس هدیه دهد!
kpn-pocket-iphone6plus
KPN-Pocket-Plus-Sept.-2014
کافی‌ست افراد شلوار خود را در اختیار آنها قرار دهند تا جیب‌شان بزرگتر دوخته شود و مناسب برای حمل آیفون 6 پلاس! به همین سادگی.

بهتر است ویدئو مربوط به این کمپین را ببینید:

فارغ از این ایدۀ خلاقانه در اجرای کمپین چریکی ، چند نکته قابل توجه است:
نخست: از نقظه ضعف دیگر برندها به نفع خود استفاده کنند: مشکل خم شدن اپل آیفون 6 پلاس
دوم: برای اجرای کمپین بازاریابی نیاز به هزینه بالا نیست، ایده خلاقانه مهمترین عامل است: یک چرخ خیاطی کل هزینه مستقیم کمپین است.
سوم: از هر اتفاقی برای جذب مشتری استفاده کنید: اپراتور تلفن همراه بسیار زیرکانه توانسته به مشتریان بالفعل و بالقوۀ خود نزدیک و به آنها سرویس ارائه دهد.
چهارم: همیشه نیاز به تمسخر رقیب نیست، شما باید به مصرف‌کننده نهایی نزدیک شوید؛ برخلاف برندهای سامسونگ و … اپراتور تلفن همراه مشکل مشتری را مرتفع کرده است.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0