کمپین Radicalm ریباک (Reebok) تصویر برند را تغییر می‌دهد

کمپین ریباک
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

کمپین Radicalm ریباک در حالی که تلاش می‌کند یک مسیر جدید را پیش گیرد، به تازگی فیلمی با محوریت مجموعه محصولات زنانه خود موسوم به «رادیکالم» (Radicalm) را منتشر کرد که همچنان روایتگر روند رشد و تکامل برند است.

کمپین Radicalm ریباک

با توجه به بیانیه ای مطبوعاتی که اخیرا از طریق وبسایت شرکت به سمع و نظر مخاطبان رسید، این فیلم با بازی آهنگساز معروف، جویس رایس (Joyce Wrice)، و کار آفرین شناخته شده، کندیس کریگ (Candice Craig)، به بررسی معنا و مفهوم «آرامش رادیکال» (Radical و Calm) می‌پردازد. ریباک در ماه آگوست اعلام کرد که سهامش توسط «Authentic Brands Group» خریداری شده است. چند ماه پیش از آن، ریباک در قالب یک گزارش اولین بار به برند جدید خود نگاهی اجمالی انداخت.

ریباک ماموریت دارد خود را برای بازسازی، احیا و جدا شدن از شرکت مادر، آدیداس، آماده کند.

بیشتر بخوانید: آدیداس برند ریبوک را به فروش می‌رساند

برند در ماه سپتامبر سال گذشته «کربی جین-ریموند» را به عنوان معاون مدیر خلاقیت به خدمت گرفت و در ادامه جین-ریموند در کنار مدیر ارشد خلاقیت بازاریابی و دیزاین، جاید اوسیفسو، بر روی چشم انداز جدید شرکت کار کردند.

در تازه ترین فیلم کوتاه کمپین Radicalm ریباک، این برند از صدا‌هایی پرده بر می‌دارد که انگار زبان حال مصرف کنندگان هنگام تصمیم گیری برای خرید محصولات ریباک هستند. به عنوان نمونه فرد ممکن است از خود سوال کند که آیا کفش‌های انتخابی به او می‌آیند یا خیر. این فیلم تایید می‌کند که افکار مشتریان می‌توانند در یک لحظه از عمیق به سطحی تغییر حالت دهند.

بیشتر بخوانید:  کمپین بی ام دابلیو با الهام از اسنپ چت

به گفته اوسیفسو:

هدف از انجام این کار کسب فرصتی جدید برای برقراری ارتباط با مردم در سطحی شخصی تر از قبل است. با اذعان به این نکته که افکار درونی هر یک از ما هر چند بی اهمیت، ارزشمند هستند، امید آن می‌رود که اعتراف به هر نوع نگرانی فردی بدون طرح ادعای بی پایه و اساس داشتن همه راه حل‌ها توسط برند منجر به ایجاد حس آرامش و خوش بینی در مصرف کننده شود.

ریباک در گذشته تا حد زیادی با راه اندازی جنبش ایروبیک زنان اسم و رسمی برای خود دست و پا کرد اما کسب محبوبیت موجب گردید تا کم کم از آن ریشه‌ها دور شده و به یک متخصص عمومی در دنیای ورزش تبدیل شود. تحت سلطه آدیداس، ریباک بر روی بازار محصولات تناسب اندام متمرکز شد اما مدیر شرکت، مت او تول (Matt O’Tool)، اوایل سال جاری میلادی در مصاحبه با وبسایت خبری تحلیلی Retail Dive گفت که می‌خواهد ریباک بار دیگر بر روی مصرف کننده زن تمرکز کند.

تحت مدیریت مالک جدید، ریباک این پتانسیل را دارد که بار دیگر فعالیت‌های خود را در حوزه‌های جدید توسعه دهد. مقامات Authentic Brands در ماه آگوست خاطرنشان کردند که ردپای شرکت را در کانال‌های خرده فروشی، عمده فروشی و تجارت الکترونیک را حفظ خواهد کرد. با این حال، هنوز راه درازی تا احیای جایگاه خود در میان مشتریان و حفظ رتبه و مقام فعلی در صدر پر امتیاز ترین برند‌ها در ورزش دو و میدانی باقیست. راه یافتن به زندگی واقعی مصرف کنندگان گام به گام بوده و باید روندی طولانی را تا بازسازی کامل طی کرد.

بیشتر بخوانید:  جنون جایزه ، دلایل فراگیر شدن قرعه‌کشی‌های کالا

مطالب پیشنهادی:

لینک منبع: retaildive.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0