کمک به اوکراین در بیلبوردهای تبلیغاتی

کمک به اوکراین
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

با تماشای صحنه‌های جنگ در اوکراین و آوارگی مردم این کشور این سوال به ذهن خطور می‌کند که چگونه می‌توان به گرفتاران در مخمصه جنگ اوکراین کمک کرد. در این راستا یک سری بیلبورد‌های تبلیغاتی به سرعت به ایستگاه کمک به اوکراین تبدیل می‌شوند که این ایده خلاقانه و بشردوستانه توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است.

ساکنان حوالی منظقه خیابان سی ام غربی شماره 214 و خیابان سی و ششم غربی شماره 7 نیویورک به تازگی شاهد نصب بیلبوردهایی توسط آژانس تبلیغاتی «Mischief @ No Fixed Address» بوده‌اند که افراد را به سوی ایستگاه‌های کمک به مردم اوکراین و حمایت از خانواده‌های ستمدیده در جریان این جنگ خانمانسوز هدایت می‌کنند.

مطالعه بیشتر: بیلبورد لیسترین فاصله ها را کم می کند

بیلبوردهای تبلیغاتی کمک به مردم اوکراین

این بیلبورد‌های تبلیغاتی در دنیای واقعی به تهاجم روسیه به اوکراین اعتراض خواهند کرد. با توجه به گزارش‌های دریافتی، آن‌ها با شعار «نه به جنگ» راه اندازی شده اند. این سری بیلبورد‌های تبلیغاتی امکان اعطای کمک‌های مالی به ارزش 2، 5 و 10 دلار را به وجود خواهند آورد. تنها زدن یک ضربه ساده بر روی کارت اعتباری خود این فرایند را کامل می‌کند. البته هوشمند بودن این بیلبوردها به راحتی کار افراد برای یاری رساندن بسیار کمک کرده است.

مطالعه بیشتر: سریال زلنسکی ریاست جمهوری اوکراین از سریال تا واقعیت

کمک‌های مالی اعطا شده توسط آحاد جامعه به بخش درخواست اضطراری کمک به اوکراین در آژانس پناهندگان سازمان ملل متحد می‌رسد که منابعی مانند حمایت روحی، تعمیرات خانه، تامین پناهگاه‌های اضطراری و امداد زمستانی که اهمیت بسیار بالایی دارد را برای افراد آواره فراهم خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:  صد برند برتر دنیا در سال 2015 معرفی شدند Brandz

کمک به اوکراین در بیلبوردهای نیویورک

به این ترتیب یک سری بیلبورد‌های تبلیغاتی در شهر‌ نیویورک به ایستگاه‌های اعطای کمک‌های مالی بدون نیاز به برقراری تماس برای امداد رسانی به مردم اوکراین تبدیل می‌شوند. البته برای جمع‌آوری کمک‌های بیشتر در راستای کمک به آوارگان اوکراینی، بهتر است تعداد این بیلبوردها افزایش یافته و شهرهای بیشتری به آنها تجهیز شوند.

منبع: www.designtaxi.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0