کیا اسپورتیج لاک‌پشت های دریایی را از خطر انقراض نجات می دهد

کیا اسپورتیج

در تازه ترین کمپین تبلیغاتی کیا، آژانس تبلیغاتی «David&Goliath» (D&G)، دست به معرفی خبا ودروی مدل جدید کیا اسپرتیج موسوم به «X-Pro» زده و در قالب این کمپین موفق به معرفی چنین خودروی شاسی بلندی می‌پردازد که به عنوان خودرویی مدرن از قابلیت‌های فراوانی برخوردار بوده و برای انجام هر کاری آماده است. کیا در راستای انجام یک حرکت الهام بخش به روشنی نشان می‌دهد که ترکیب این قابلیت‌ها با قوه تخیل نویسنده و کارگردان، از اسپورتیج جدید کیا وسیله نقلیه ای ساخته که تحول آفرین است.

مطالعه بیشتر: فهرست ماشین تا 600 میلیون

با هدف تاکید بر روی امکانات نوع دوستانه اسپورتیج جدید کیا، یک آگهی تبلیغاتی 30 ثانیه ای تحت عنوان «Beachcomber» داستان جذاب تلاش یک مرد مهربان برای حفاظت از محیط زیست و در نتیجه کمک به نجات لاک‌پشت‌های دریایی قرار گرفته در معرض خطر انقراض را روایت می‌کند. در ابتدای آگهی تبلیغاتی درب این خودروی قدرتمند در منطقه ای ساحلی با منظره ای زیبا باز می‌شود. راننده بی باک و جسور خودرو در ادامه ابزاری مناسب را از داخل خودرو بیرون آورده و در صدد است تا به سرعت حجم زیادی از زباله‌ها پراکنده در سرتاسر ساحل را جمع‌آوری کند. پس از جمع‌آوری آخرین تکه‌های زباله، راننده داخل خودرو نشسته و به تماشای منظره اقیانوس و صحنه بکری می‌نشیند. در نهایت، تعداد زیادی لاک‌پشت دریایی همراه با موج اقیانوس به ساحل می‌آیند تمیز و پاک فعلی می‌آیند تا با خیال راحت در شن‌ها لانه کنند.

کیا اسپورتیج برای زندگی در آینده طراحی شده است بنابراین وقتی نوبت به اسپورتیج جدید کیا رسید، هدف از ساخت آگهی تبلیغاتی این بود تا از خلاقیت راننده برای تشویق مردم به انجام کار‌های خیرخواهانه و سرشار از حس نوع دوستی به روشی نوآورانه استفاده شود. این آگهی تبلیغاتی نه تنها به نمایش قابلیت‌های فراوان خودروی اسپرتیج جدید کیا پرداخته بلکه تعهد کیا به حفظ محیط زیست و ایفای یک نقش پررنگ و مفید در اجتماع را نیز به تصویر می‌کشد. در نهایت سواحل فلوریدا به عنوان نقطه ای مناسب برای ساخت این آگهی تبلیغاتی انتخاب شد و نتیجه کار هم مثبت و عالی از آب درآمد.

منبع: www.lbbonline.com