کیت کت و اولین بیلبورد ماساژور KITKAT

زمان مطالعه < 1 دقیقه3.1K۰

همیشه در دنیای تبلیغات بزرگتر شدن بیلبوردهای به یک رقابت همیشگی بین برندها تبدیل شده بود. ولی به مرور زمان شاهد این هستیم که شرکت‌ها به ایده‌های جدید و نوآورانه در حوزه تبلیغات دیگر به بزرگی بیلبورد خود برای مطرح شدن و ایجاد بحث و چالش در بین مخاطبین بسنده نمی‌کنند.
کیت کت و اولین بیلبورد  2ماساژور
در این میان کیت کت KITKAT با کانسپت جدید خود با موضوع «استراحت» این‌بار اولین بیلبورد ماساژور دنیا را در ادامه کمپین‌های استراحت و کاهش استرس رونمایی کرده است.

نکته قابل تأمل در این بیلبورد جدای از نوآورانه بودن، در این است که ایده کاملاً در راستای هدف و شعار کیت کت “Have a Break have a Kit Kat” خلق و اجرا شده و در دومین قدم نوع اجرا است که به‌راحتی آن‌را وایرال کرده است و موجب استفبال مخاطبین و بحث‌و‌گفتگو میان آنها شده است.

در کمپین کیت کت کافیست تا با تایپ کلمه «خسته» ( tired، stressed) در نقشه گوگل یا شبکه‌های اجتماعی از نزدیکترین محل بیلبورد ماساژور مطلع شوید.

نتایج این کمپین تبلیغاتی در پایتخت کلمبیا با ۸ میلیون جمعیت نیز جالب است :
– رشد ۸ درصدی ۱۳ به ۲۱ در علاقه‌مندی به برند
– همچنین رشد نزدیک به ۸ درصدی در تبلیغات
– افزایش ۳۵ درصدی هواداران توییتر
– بیش از ۲۵۰۰ کامنت در مورد اولین بیلبورد ماساژور کیت کت

لینک کوتاه
http://bit.ly/2IaU3ig

787 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند