بستن
بازاریابی

کیت کت و اولین بیلبورد ماساژور KITKAT

کیت کت و اولین بیلبورد ماساژور

همیشه در دنیای تبلیغات بزرگتر شدن بیلبوردهای به یک رقابت همیشگی بین برندها تبدیل شده بود. ولی به مرور زمان شاهد این هستیم که شرکت‌ها به ایده‌های جدید و نوآورانه در حوزه تبلیغات دیگر به بزرگی بیلبورد خود برای مطرح شدن و ایجاد بحث و چالش در بین مخاطبین بسنده نمی‌کنند.
کیت کت و اولین بیلبورد  2ماساژور
در این میان کیت کت KITKAT با کانسپت جدید خود با موضوع «استراحت» این‌بار اولین بیلبورد ماساژور دنیا را در ادامه کمپین‌های استراحت و کاهش استرس رونمایی کرده است.

نکته قابل تأمل در این بیلبورد جدای از نوآورانه بودن، در این است که ایده کاملاً در راستای هدف و شعار کیت کت “Have a Break have a Kit Kat” خلق و اجرا شده و در دومین قدم نوع اجرا است که به‌راحتی آن‌را وایرال کرده است و موجب استفبال مخاطبین و بحث‌و‌گفتگو میان آنها شده است.

در کمپین کیت کت کافیست تا با تایپ کلمه «خسته» ( tired، stressed) در نقشه گوگل یا شبکه‌های اجتماعی از نزدیکترین محل بیلبورد ماساژور مطلع شوید.

نتایج این کمپین تبلیغاتی در پایتخت کلمبیا با ۸ میلیون جمعیت نیز جالب است :
– رشد ۸ درصدی ۱۳ به ۲۱ در علاقه‌مندی به برند
– همچنین رشد نزدیک به ۸ درصدی در تبلیغات
– افزایش ۳۵ درصدی هواداران توییتر
– بیش از ۲۵۰۰ کامنت در مورد اولین بیلبورد ماساژور کیت کت

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
چه اتفاقی می افتد زمانی که شما غذای سنتی ژاپنی را با یک شکلات محبوب
ایده‌پردازی در هر کمپین تبلیغاتی و بازاریابی مهمترین عامل در موفقیت آن خواهد بود. هم‌راستا
ایکیا Ikea همیشه تلاش کرده است برای طراحی بیلبورد تبلیغاتی خود ایده‌های خلاقانه و متفاوتی
برچسب : Have a Break have a Kit KatkitkatThe World's First Massage Billboardبیلبورد تعاملیبیلبورد خلاقانهبیلبورد ماساژتبلیغ خلاقانه کیت کتکیت کت
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
منطق قدیمی بازاریابی این بود که هر چه نسل جوان‌تر…