نخستین گردهمایی بزرگان کسب‌و‌کار اینترنتی ایران برگزار شد

زمان مطالعه 2 دقیقه2.9K۰

نخستین گردهمایی بزرگان کسب‌و‌کار اینترنتی ایران با هدف ایجاد فضایی برای انتقال تجربه و راهکارهایی برای ایجاد کسب‌و‌کارهای جدید اینترنتی و اشتغال‌زایی برای جوانان در مرکز همایش‌های کتابخانه ملی ایران برگزار شد.

در این همایش جمعی از فعالان و کارشناسان حوزه‌های مختلف کسب‌و‌کار اینترنتی همچون مهندس خسرو سلجوقی عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات، جادی میرمیرانی از گیگ‌ها و طرفداران نرم‌افزارهای متن‌باز، سهیل ترکان مدیر عامل آژانس مارکتینگ لاوان و مجید کثیری بنیانگذار سرویس اخبار رسمی به سخنرانی پرداختند.

یکی از بخش‌های جذاب گردهمایی بزرگان کسب‌وکار اینترنتی ایران برگزاری سه پنل با موضوعات معرفی ایده‌های موفق و نوپا، پنل مسئولین دولتی و خصوصی و پنل بزرگان کسب‌و‌کار اینترنتی بود.

مدیران دیجی‌کالا، نت‌برگ، ایسام، بییپ تونز، شادیاب، وبیاد، صرفه‌جو، آی کافی و ای‌نتورک با حضور در این پنل‌ها به ارائه تجربیات خود در زمینه‌های مختلف راه‌اندازی استارتاپ و موفقیت در کسب‌و‌کارهای اینترنتی پرداختند.

در پایان این گردهمایی به فعالان و پیشروان در صنعت کسب‌و‌کارهای اینترنتی تندیس کلیک طلائی اهدا شد.
نخستن دورۀ این گردهمایی به همت کنسرسیوم کسب‌وکار اینترنتی ایران برگزار شد.

لینک کوتاه
http://bit.ly/2I7IAAd

783 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند