اپلیکیشن آموزش زبان Duolingo به شما با امیلی واقعی زبان فرانسه یاد می‌دهد

اپلیکیشن آموزش زبان Duolingo
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

به مناسبت پخش فصل دوم سریال امیلی در پاریس، Emily in Paris، پلتفرم و اپلیکیشن آموزش زبان Duolingo خدمات عضویت ممتاز خود موسوم به «Duolingo Plus» را به مدت یک ماه رایگان ارائه می‌دهد. هدف از انجام این کار تشویق مردم به یادگیری زبان فرانسه است. امکان ثبت نام برای استفاده از این خدمات تا 48 ساعت پس از پخش اولین قسمت فصل جدید سریال وجود دارد.

سریال امیلی در پاریس نامزد دریافت جایزه امی و گلدن گلوب شده است. طرفداران فصل اول این سریال با شور و اشتیاق فراوان همه بازیگوشی‌ها، اشتباهات زبانی، لپی و فرهنگی جالب و خنده دار شخصیت اصلی داستان یعنی «لیلی کالینز» را به یاد می‌آورند اما امیلی‌های واقعی در پاریس انقدر شاد و هیجان زده به نظر نرسیده و گاهی اوقات حتی غمگین نیز خواهند شد.

در نتیجه، این بار اپلیکیشن آموزش زبان Duolingo تصمیم گرفت به همه امثال امیلی در فرانسه کمک کند تا با استفاده از دوره آموزشی زبان فرانسه محبوب و پر طرفدار این نرم‌افزار سطح زبان فرانسه خود را ارتقاء دهند. یکی از بهترین و موثرترین نرم افزار‌های آموزشی از گذشته تا امروز، اپلیکیشن آموزش زبان فرانسه Duolingo است که می‌توان در مدت دو ترم معادل چهار ترم کلاس آکادمیک در سطح دانشگاه زبان آموخت.

این آگهی تبلیغاتی را آژانس تبلیغاتی BETC فرانسه برای Duolingo طراحی و ساخته است.

لینک منبع: adsoftheworld.com

بیشتر بخوانید: