یونیلور هندوستان : ظرف‌های مواد شوینده خود را دوباره پر کنید

یونیلور هندوستان : ظرف‌های مواد شوینده خود را دوباره پر کنید | آیمارکتور

یونیلور هندوستان : ظرف‌های مواد شوینده خود را دوباره پر کنید

دستگاه‌های «Smart Fill HUL» در قالب یک برنامه آزمایشی از سوی یونیلور در خرده فروشی‌ها و مراکز تجاری مدرن نصب گردیده و هدف از انجام این کار توسعه فعالیت‌های شرکت عنوان شده است.

حاصل همکاری آژانس خلاقیت «VMLY & R COMMERCE» و یونیلور هندوستان دستگاه هوشمندی است که به کمک مصرف کنندگان آمده و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا در قالب یک نوع پاداش ویژه ظرف خالی ماده شوینده را مجددا پر نموده و از آن استفاده کنند.

مطالعه بیشتر: تبلیغ چربی زدایی یونیلور

این مدل دستگاه فروش خودکار مخصوص محصولات شرکت HomeCare می‌باشد. خدمت فوق یک نوع اقدام مبتکرانه برای استفاده مجدد از بطری‌های پلاستیکی از طریق پر کردن ظرف‌های خالی با محصولات برند‌های شاخص یونیلور هندوستان از جمله Surf Excel، Comfort و Vim به شمار خواهد رفت.

برای کار با دستگاه Smart Fill HUL مصرف کنندگان می‌توانند از بطری‌های خالی قدیمی خود استفاده کرده یا یک عدد بطری Smart Fill را از دستگاه به قیمتی بسیار پایین بخرند. اگر آن‌ها بطری خالی با خود همراه بیاورند، به عنوان انگیزه، هنگام خرید تخفیف داده خواهد شد.

بیشتر بخوانید : خرید اینترنتی خودرو | از کدام سایت خرید بهتری داشته باشیم ؟

یونیلور هندوستان : ظرف‌های مواد شوینده خود را دوباره پر کنید | آیمارکتور

برطرف سازی مشکلات مشتریان و حفظ محیط زیست !

پرابها ناراسمیهان، مدیر اجرایی Home Care افزود: «مصرف کنندگان در دنیای امروز واقفند که برند‌های مورد علاقه اشان برای چه چیز‌هایی ارزش قائل هستند. آن‌ها بر این اساس خرید می‌کنند. به این ترتیب نه تنها می‌توانیم بر روی کاهش حجم ضایعات پلاستیکی تاثیر بگذاریم بلکه شاهد آن خواهیم بود که مصرف کنندگان نیز به آن واکنش بسیاری مثبت از خود نشان خواهند داد. VMLY & R COMMERCE به ما یاری رسانده تا مشکلی بزرگ از مشکلات مشتریان را حل نموده و در عین حال به حفظ محیط زیست و توسعه کسب و کار خود نیز کمک کنیم.»

مطالعه بیشتر: کپی‌برداری: هویت برند در صنعت شوینده پاک می‌شود

شانکار شینده، مدیر عملیات و یکی از اعضای هیئت مدیره در VMLY&R COMMERCE گفت: «نگرانی‌های زیست محیطی در رابطه با بسته بندی بخش مهمی از مسائل مورد بحث در همه صنایع خرده فروشی را تشکیل می‌دهند. در ادامه ما از همکاری با یونیلور هندوستان و ارائه راه حلی خلاقانه در راستای مبارزه با مصرف بی رویه پلاستیک یک بار مصرف خوشنودیم. ما مفتخریم با شریکی کار می‌کنیم که در زمینه بسته بندی و ارائه راه حل‌های زیست محیطی اسم و رسمی بر هم زده است. با هدف تبدیل جهان به محلی پاک تر برای نسل آینده، همکاری ما با یونیلور هندوستان همچنان ادامه خواهد یافت و امیدواریم که سایر بازیکنان صنعت خرده فروشی نیز از این حرکت مفید ما الگو بگیرند.»

منبع : www.lbbonline.com