تجربه خرید از اسنپ فود ! + نظرات کاربران Snappfood

تجربه خرید اسنپ فود

در این مقاله به بازنشر تجربه یکی از همراهان آیمارکتور از خرید کیک از اسنپ فود می‌پردازیم و با هم نگاهی می‌کنیم به بازخورد امور مشتریان اسنپ به این مقوله.

قابل توجه است که پس از یک هفته از سوی پشتیبانی اسنپ با مخاطب ما تماس گرفته شده و رضایت ایشان جلب شده است. در نتیجه اینجا به عنوان یادآوری این مقاله درج شده است. چنانچه شما هم از اسنپ فود تجربه ای دارید می‌توانید در بخش کامنت با ما در میان بگذارید.

تجربه خرید کیک از اسنپ فود !

شما این کیک رو ببین تا من بقیه داستان رو بگم! من پنجشنبه یه کیک سفارش دادم برای یه تولدی و این کیک به دستم رسید.

به پشتیبانی اسنپ‌فود زنگ زدم مشکل رو گفتم و پیگیری کردم ولی آخرش زنگ زدن گفتن پیک گفته با مدیر ساختمون دعواتون شده و این اتفاق برای کیک افتاده‌.
عملا یعنی من با این کیک باید تو صورت مدیر ساختمون می‌زدم تا این اتفاق برای کیک میوفتاد.

آیمارکتور: الزاما یک یا چند تجربه خرید، نشان دهنده ضعف یا قدرت سرویس نیست، تنها ابزاری برای بهبود عملکرد خدماتی آن است.

بعد پشتیبانی اسنپ گفت ما به پیک باید بگیم بیاد بررسی کنه و بعد پول رو عودت بدیم. منم رفته بودم نظرات اسنپ رو خوندم و گفتم به پشتیبانی که شما برو ببین همه اونایی که گفتن کیک خراب شده با مدیرشون دعواشون شده بعد بیا ببینیم چی میشه ولی اصرار که برای عودت پول باید پیک بررسی کنه. منم گفتم بگید بیاد ولی نمی‌دونم نتیجه چیه!

پیک اومد و بنده خدا گفت من کیک رو سالم تحویل گرفتم و هیچ اتفاقی نیوفتاد نمی‌دونم چرا اینطوری شده.
اینقدر بنده خدا ناراحت بود و گفت این پول رو از من کم می‌کنن که منم اصلا پشیمون شدم پول رو عودت بدن. همونجا هم به پشتیبانی زنگ زد و گفت این کیک خودش مشکل داره ولی پشتیبانی اسنپ اصرار که نه مشکل از حمل و نقل شما بوده. منم گوشی رو گرفتم و گفتم بیخیال شما خودت رو به زحمت ننداز و این پول رو عودت نده.

اینا رو گفتم که بگم یه خرده واقعا شرف داشته باشیم‌‌. یه نفری که پیکه، قبل این حداقل ۱۰، ۲۰ تا کیک برده و هیچ کدوم خراب نشده و فقط این شیرینی فروشی خراب بوده کیکش واقعا مقصره‌‌ ولی خب اصرار پشتیبان اسنپ‌فود واقعا زیاد بود که نه، مقصر پیکه.

کاش یه خرده شرف داشته باشیم توی این شرایط سخت که برای همه وجود داره.
Snappfood

آیمارکتور: اسنپ فود از آن دسته از خدمات است که توانسته کمک شایانی هم به رستوران ها و کافه ها بکند تا بتوانند راحت‌تر و سریع‌تر از گذشته غذای خود را به دست مشتریان برساند؛ اما واقعیت این است که در این بین ممکن است انتقادات وجود داشته باشد و اشتباهاتی رخ دهد. در نتیجه بازنشر این مقاله با هدف گردآوری نظرات کاربران اسنپ برای برطرف کردن این مشکلات بوده است تا بتوانند آن را برطرف کنند.

نویسنده: علی دریابک