10 میلیون سفر رایگان تاکسی اینترنتی اوبر Uber به مراکز واکسیناسیون کرونا

تاکسی اینترنتی اوبر

کمپین تبلیغاتی «Vaccinate the Block»، محصول آژانس تبلیغاتی R/GA، از عموم مردم می‌خواهد تا به تاکسی اینترنتی اوبر Uber در راستای رساندن افراد در سرتاسر آمریکا به مراکز واکسیناسیون کمک کنند.

به گفته اوبر، 45 درصد از آمریکایی‌ها امکان دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی را ندارند در نتیجه این شرکت با همکاری PayPal و یک خرده‌فروشی به نام «Walgreens» دست به تأسیس «صندوق دسترسی به واکسن» زده‌اند که به آمریکایی‌ها کمک می‌کند تا به‌راحتی خود را به مراکز واکسیناسیون برسانند.

در مجموع، Uber متعهد شده تا 10 میلیون سفر رایگان به مقصد این مراکز به مردم هدیه دهد تا جلوی بروز آثار مخرب شیوع بیماری کووید-19 را بگیرد. در قالب فیلم کمپین تبلیغاتی حضور کارگردان تلویزیونی، اسپایک لی، در کنار عکاس معروف، تایل میچل، نتایج چشمگیری را در پی داشت.

به گفته جولیا پیج، مدیر تأثیر اجتماعی تاکسی اینترنتی اوبر Uber که مسئولیت توزیع آگهی برعهده اوست، Uber متعهد شده کمک کند تا هیچ مانعی بر سر حمل و نقل و رسیدن افراد به مراکز تعیین شده وجود نداشته باشد. به همین دلیل با کمک سازمان غیرانتفاعی «Local Initiatives Support Corporation»، قابلیت درون برنامه‌ای «Uber Donate» و «صندوق دسترسی به واکسن» راه‌اندازی گردید. به این ترتیب به نیازمندان بیشتری کمک خواهد شد.

در ماه فوریه، Uber لهستان در قالب اقدامی مشابه، 10000 کد تبلیغاتی برای سفر و دریافت واکسن فراهم کرد. قبلاً، در ماه مارس 2020 نیز این شرکت ضمن حمایت از پزشکان لهستانی در مبارزه با کووید-19، هزینه 10 هزار سفر به بیمارستان‌ها و دریافت وعده‌های غذایی را پوشش می‌داد.

منبع: www.wersm.com