101 نکته‌ای که در مدرسه تجارت یاد گرفتم

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

مطمئناً تا کنون کتاب‌های زیادی در حوزه تجارت چاپ و منتشر شده‌اند، از کتاب‌های جیبی بگیرید تا کتاب‌هایی که حجم محتوای آنها به چند جلد می‌رسند. اما بیشتر ما عادت به مطالعه طولانی نداریم و تنها به نکات و خلاصه‌ها بسنده می‌کنیم. همین موضوع باعث شد تا آژانس بازاریابی لاوان دست به ترجمه و تألیف یک کتاب بروز در حوزه تجارت با نام “101 نکته‌ای که در مدرسه تجارت یاد گرفتم” بزند و آن را در قالب یک کتاب الکترونیک و به شکل رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد. کتابی که حجم و متنی کم اما عمیق دارد، نکات ساده و مهمی که شاید برخی از آنها را بدانیم و بسیاری از آنها نیز برای ما تازگی دارند.
101-biz-book
اما چرا انتشار کتاب به شکل دیجیتال است؟ وقتی با مترجم و مؤلف کتاب، آقای سهیل ترکان، در این مورد صحبت کردم، نظر وی بر این بود که اگر لاوان یک آژانس فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ است باید باورشان هم بر کار در فضای دیجیتال باشد و همین موضوع سبب شد تا دست از انتشار کتاب به شکل کاغذی کشیده و آن را دیجیتال منتشر کنند.

در مورد رایگان بودن کتاب نظر ترکان بر این بود که برای آشتی دادن مردم با کتاب و کتاب‌خوانی باید هزینه پرداخت و لاوان هم این موضوع را بخش از مسئولیت اجتماعی سازمانی خود می‌داند. از این‌رو کتاب “101 نکته‌ای که در مدرسه تجارت یاد گرفتم” به‌شکل رایگان منتشر شده و در آینده نزدیک نیز، کتاب‌هایی به شکل دیجیتال و رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

بیشتر بخوانید:  قرعه کشی تبرک 1400 با جایزه سفر به مشهد و هرآنچه باید در مورد آن بدانید!

کتاب “101 نکته‌ای که در مدرسه تجارت یاد گرفتم” برای تمامی علاقه‌مندان به تجارت از طریق وب سایت www.101biz.ir و با پر کردن فرم دریافت کتاب قابل دریافت است.

در زیر بخشی از پیشگفتار این کتاب را بخوانید:
یادداشت کردن نکته ها و دانسته هایی که همه ی ما در طول زندگی یاد می گیریم میتونه کمک کنه تا در زمان های موردنیاز به راحتی به آن ها رجوع کنیم، بخونیمشون و ازشون استفاده کنیم. همین موضوع باعث شد تا تصمیم بگیرم این کتاب رو برای مخاطبین فارسی زبان ترجمه و قسمت هایی رو تألیف کنم.
سعی کردم نکات رو با ساختار و فرهنگ کسب وکار درایران هماهنگ کنم و برای همین یک سری جملات کلیدی هم به اون اضافه کردم. خیلی از این نکته ها شاید برامون عادی به نظر بیاد و جزو دانسته هامون باشه ولی ممکنه درزمانی که موردنیاز هستن فراموششون کنیم.
من فکر میکنم فرق آدمهای موفق و ناموفق رعایت همین نکات به ظاهر معمولی و ریز اما حیاتی باشه؛ به قول لودویگ مایزا: “خدا در جزئیات است”.

دریافت رایگان کتاب “101 نکته‌ای که در مدرسه تجارت یاد گرفتم”

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0