6 مراکز خرید مهم استانبول

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

با سفر کردن به استانبول می توانید از بازارهای بزرگ و مرکز خرید این شهر دیدن و خرید کنید، استانبول دارای جاذبه های دیدنی و گردشگری بسیار است که بی شک می توان خرید در مراکز خرید بی نظیرش را تجربه ای عالی، شگفت انگیز و در عین حال متفاوت دانست.

مرکز خرید استانبول مال

استانبول مال یکی از بزرگ ترین مراکز خرید در ترکیه می باشد که در آن می توانید نمایندگی انواع برند های و مارک های مطرح دنیا و برند های ترک را ببینید، استانبول مال تقریبا 156 هزار متر مربع می باشد و دارای 350 مغازه با ویترین های زیبا از جدید ترین و عجیب ترین طراحی های دنیاست، از آن جا که تمامی برند های معروف ترکیه در این مرکز خرید می باشد محال است دست خالی باز گردید. مسافران می توانند از طریق تور استانبول به این شهر سفر کنند و از مرکز خرید استانبول مال دیدن کنند.

مرکز خرید ایستینه

این مرکز خرید با گنبد شیشه ای و طراحی زیبایش تفریحات بسیاری را در خود جای داده است، مرکز خرید ایستینه درکنار فضای باز خود چندین رستوران را جای داده است که می توانید انواع غذاهای سنتی را در بهترین کیفیت بچشید و لذت خرید خود را کامل کنید. شایان به ذکر است اولین سالن تئاتر هم در این مرکز خرید می باشد.

 تور ترکیه

مرکز خرید زورلو استانبول

از بهترین مرکز خرید استانبول زورلو استانبول است که با 180 مغازه مختلف و مدرن، هتل 5 ستاره، دفاتر و یک مرکز نشست لوکس و جدید به یکی از مراکز خرید محبوب استانبول تبدیل شده است.

14 سینما مجهز واقع در این مرکز خرید با تجهیزات سینمایی در این مرکز خرید وجود دارد.

مرکز خرید آنتالیا : مارکت آنتالیا

از مراکز خرید بزرگ در آنتالیا می توان به مارکت آنتالیا اشاره کرد، در این مرکز خرید می توان مشهور ترین برند ها را با قیمت های مناسب خریداری کنند، در این مرکز خرید 155 برند معروف را می توانید پیدا کنید و  قلب تپنده تکنولوژی را به خوبی حس کنید مسافران تور آنتالیا می توانند علاوه بر خرید در رستوران ها و کافه های معروف این مرکز خرید اوقات خوشی را سپری کنند .

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0