Live room در اینستاگرام

Live Rooms در اینستاگرام قابلیتی برای تعامل بیشتر با مشتری است!

زمان مطالعه < 1 دقیقه697۰

Live Rooms در اینستاگرام راه اندازی شد.

این قابلیت به کاربران امکان می‌دهد زمانی که در اینستاگرام live با فالوئرهای خود ارتباط برقرار می‌کنند، تا حداکثر سه مهمان به آن اضافه کنند. سازندگان Live Rooms در اینستاگرام بر این باورند که این قابلیت می‌تواند به کسب و کار در اینستاگرام و فروش بیشتر آن‌ها کمک کند. این آخرین به‌روزرسانی در اینستاگرام است که به کسب‌وکارها اجازه تعامل بیشتر با مشتریان خود می‌دهد.

علاوه بر اینستاگرام، Twitter Spacesدر اواخر سال گذشته راه‌اندازی شد که مبتنی بر صداست و کاربر می‌تواند اتاق‌هایی با حداکثر تعداد ۱۰ نفر ایجاد کنند.

Twitter Spaces بعد از راه‌اندازی کلاب هاوس بیشتر شناخته شد. کلاب هاوس نیز مانند Twitter Spacesمبتنی بر صداست و اجازه ساخت اتاق‌هایی با ظرفیت حداکثر ۵۰۰۰ نفر را می‌دهد اما این برنامه صرفاً برای کاربرانی که از سیستم‌عامل ios استفاده می‌کنند در دسترس است.

شرکت دیجیتال مارکتینگ لاوان آماده ارائه خدمات مختلف در حوزه تبلیغات دیجیتال از جمله تبلیغات در گوگل، تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام، اینفلوئنسر مارکتینگ است، برای مشاوره با ۸۸۸۷۰۷۲۲ تماس بگیرید.

 

 

لینک کوتاه
https://www.imarketor.com/8p3AJ

826 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند