Mettle: اکانتی که کار را برای افراد مبتکر و سختکوش آسان می کند

mettle
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

اولین کمپین تبلیغاتی بانک natwest

اکانت کاری مورد حمایت بانک «NatWest» موسوم به «Mettle»، اولین کمپین تبلیغاتی خود را با دعوت از افراد مبتکر و سختکوشی که قصد پیوستن به «اقتصاد مبتنی بر شور و اشتیاق» (Passion Economy) را دارند، راه اندازی کرد.

کمپین تبلیغاتی «شارژ» (The Charge)، محصول اژانس تبلیغاتی «Fold7»، شامل ارتشی بزرگ متشکل از تجار تنها و مستقل، فریلنسر‌ها و شاغلان پاره وقتی است که به سرعت در مسیر کاری خود پیش می‌روند.

با هدف برندینگ افرادی که به عنوان عضوی از اعضای passion economy، هر آن چه که عاشقش هستند را انجام می‌دهند.

صدایی در پس زمینه افراد مبتدی و سختکوش را به پیوستن به این ارتش پنج میلیون تفری در انگلیس فرا می‌خواند که اعضای آن را بزرگسالان تشکیل می‌دهند.

حساب‌های Mettle به مشتریان این امکان را می‌دهند تا ضمن تهیه و ارسال یک سری فاکتور‌های سفارشی از طریق گوشی‌های تلفن همراه خود با نرم افزار حسابداری ارتباط برقرار کنند.

mettle

مدیر ارشد بازاریابی Mettle: جک کولیر

به اعتقاد جک کولیر، مدیر ارشد بازاریابی Mettle، آنچه این اکانت را از دیگران متمایز می‌کند این است که قبلا شما باید کار اصلی و روزمره خود را کنار می‌گذاشتید تا می‌توانستید در قالب یک جهش واقعا بزرگ ریسک کنید، پشتکار فراوان به خرج دهید و متوجه شوید که این کار و حرفه جدید چه ابعاد و یچیدگی‌های خاص خود را دارد اما حالا دیگر نیازی به صرف این همه وقت و انرژی نیست.

با این شرایط شما دیگر می‌توانید در کنار حرفه اصلی ایده مبتکرانه خود را در ذهن و در عمل پرورش داده و مثلا با خود بگویید که من می‌خواهم در کنار شغل اصلی خود، کیک نیز بفروشم یا در اوقات فراغت به آموزش پیانو پرداخته یا معلم یوگا شوم.

هدف از انجام این کار می‌تواند تمایل به کسب یک تجربه جدید یا صرفا کسب درآمد بیشتر باشد.

برای مثال یکی از مشکلات پیش روی مردم که Mettle به حل آن کمک می‌کند این است که اغلب اوقات جبران کسری حقوق به لطف یک کمک هزینه باعث می‌شود تا در مسیر تقکیک درآمد‌ها از یکدیگر کشمکش‌ها و اختلافاتی پیش آید.

Mettle این جاست تا به مدیریت امور بپردازد.

تیم کمپین تبلیغاتی

این کمپین تبلیغاتی با همکاری «رایان نوی» و «وریتی فاین-هاسکن» در آژانس تبلیغاتی Fold7 ایده پردازی و اجرا شده و مسئولیت کارگردانی آن را «تینی بولت» معروف به «تینا بول» از شرکت فیلمسازی «Thomas Thomas Films» بر عهده داشته است.

موسیقی پس زمینه آن را نیز یک تهیه کننده یا به عبارتی یک شرکت ناظر بر موسیقی‌های تبلیغاتی موسوم به «Twenty Below Music» ساخته و آژانس ارتباطات بازاریابی «Wake The Bear» حامی رسانه ای کمپین تبلیغاتی فوق است.

کمپین تبلیغاتی «The Charge» از روز نهم ژوئن در شبکه تلویزیونی «Channel 4» پخش و به مدت شش هفته در تلویزیون، سیستم‌های پخش ویدئو‌های درخواستی (VOD) و یوتیوب راه اندازی و از سوی کانال‌های دیجیتال و رسانه‌های اجتماعی حمایت خواهد شد.

 

منبع : www.campaignlive.co.uk

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0