Visa امکان خرید با ارز دیجیتال را فراهم می‌کند

ویزا : خرید با ارز دیجیتال فراهم میکند | آیمارکتور

خرید با ارز دیجیتال فراهم شد : Visa اخیرا خبر از همکاری با 50 پلتفرم ارز دیجیتال برتر در سرتاسر جهان داد که از آن جمله می‌توان به نام‌های شناخته شده ای مانند Coinbase، FTX و ConZoom اشاره کرد.

حالا دیگر مصرف کنندگان قادر خواهند بود ضمن تبدیل ارز دیجیتال، آن را در بیش از 70 میلیون فروشگاه تحت حمایت Visa در همه جای دنیا خرج کنند.

ویزا : خرید با ارز دیجیتال فراهم میکند | آیمارکتور

ارز دیجیتال ، تجارت ، خرید و فروش

در دو سال گذشته، ارز دیجیتال نه تنها به ابزاری برای ذخیره ارزش پول بلکه به وسیله ای برای تجارت و خرید و فروش تبدیل شده است. در حقیقت، به گفته مدیران این شرکت، در نیمه نخست سال 2021، مبلغ بیش از 1 میلیارد دلار برای کارت‌های نقدی (debit card) و کارت‌های اعتباری (credit card) مرتبط با ارز دیجیتال هزینه شده است.

بیشتر بخوانید : دیجیتال مارکتینگ چیست

نحوه کار: مصرف کنندگان می‌توانند با استفاده از اموال دیجیتال خود خرید کنند، اگرچه از نظر فروشگاهی که از آن خرید می‌شود، این معامله نیز مثل سایر معاملات با Visa خواهد بود. در اصل، CRYPTO بلافاصله به وجه رایج و قانونی تبدیل خواهد شد.

در کنار این قابلیت جدید، Visa همچنین در قالب یک برنامه پاداش دهی جدید به مصرف کنندگان اجازه می‌دهد تا پول بدون پشتوانه خرج کنند و CRYPTO پاداش بگیرند. این طرح شبیه به همان طرح‌های قدیمی است که در قبال کار با کارت اعتباری اجرا می‌شد.

ویزا : خرید با ارز دیجیتال فراهم میکند | آیمارکتور

یک حس وفاداری

به گزارش وبسایت خبری تحلیلی TechSpot، مدیران Visa معتقدند که این اقدام می‌تواند راهی برای ایجاد یک حس وفاداری بلند مدت در دل مشتریان به شمار رود، خواه صاحب ارز‌های دیجیتال جدید خواه صاحب ارز‌های دیجیتال فصلی باشند.

به گفته رئیس بخش ارز دیجیتال Visa، هر روز بر تعداد مشتریان و صاحبان سرمایه در پلتفرم‌های Crypto افزوده می‌شود که به معاملات با استفاده از ارز دیجیتال پرداخته و ارز دیجیتال دارایی آن‌ها به حساب می‌آید. در این میان میلیون‌ها نفر تاجر هستند که واقعا درکی از ارز دیجیتال ندارند. آن‌ها برنامه ای برای به روز رسانی فروشگاه‌ها و پایانه‌های فروش خود نداشته و حتی تمایلی نیز به درک چیستایی یک بلاکچین از خود نشان نمی‌دهند.

رقیب اصلی Visa، یعنی Mastercard، ماه آوریل دست به ارائه اولین کارت پاداش محتوی ارز دیجیتال زد و به کاربران این فرصت را داد تا فوری و بلادرنگ در قالب پاداش، CRYPTO دریافت کنند. اندکی پس از آن، Visa ایده تولید کارت اعتباری محتوی ارز دیجیتال را مطرح و سپس آن را اجرا کرد.

 

منبع : www.designtaxi.com