اپلیکیشن Threads ؛ پیام‌ رسان اختصاصی اینستاگرام

اپلیکیشن Threads
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

اپلیکیشن Threads مدتی است از سوی اینستاگرام معرفی شده است. این یک اپ اختصاصی مبتنی بر دوربین ازسوی اینستاگرام و یک پیام رسان مستقل برای ارسال پیام‌های مستقیم با دوستان نزدیک شماست.
این اپلیکیشن به شما کمک می‌کند تا در جذب مشتری اینستاگرام موفق‌تر عمل کنید. پیشنهاد می‌کنیم قبل از خواندن ادامه مقاله، سلسله مقاله‌های قبلی با عنوان روش‌های جذب مشتری در اینستاگرام را بخوانید.
Threads برای حفظ حریم خصوصی و سرعت و همچنین برای به اشتراک گذاری عکس‌ها، پیام‌های ویدیویی و حتی استوری ها با لیست دوستان نزدیک اینستاگرامی شما طراحی شده است. هیچ فید عمومی وجود ندارد صرفا گپ و گفت خصوصی است.

اپلیکیشن Threads

چرا اسم اپلیکیشن Threads است؟

اپلیکیشن Threads تقریباً مثل مسنجر فیسبوک برای اینستاگرام است. دلیل این نامگذاری این است که شما در یک رشته گفت‌وگو راجع به موضوعی به یکدیگر پاسخ می‌دهید. می‌توانید اعلان‌های مربوط به این برنامه را روشن کرده و آن‌ها را در برنامه اینستاگرام خاموش کنید.
بنابراین اگر فقط می خواهید از یک موضوع چت خاص در داخل اینستاگرام با افراد خاص مطلع شوید، می‌توانید این کار را انجام دهید.

چند نکته از Threads

  1. اپلیکیشن Threads همه چت‌های خصوصی شما در محیط اینستاگرام را نیز حفظ می‌کند. فقط یک سطح به آن اضافه می‌کند. می‌توانید به جای اینستاگرام (و احتمالا سرگرم شدن با استوری، فید ها و جست‌وجو) به سراغ این اپ بروید و فقط به پیام رسانی مستقیم بپردازید.
  2. وقتی اپلیکیشن Threads را باز می‌کنید، درست مثل اسنپ چت دوربین گوشی شما را باز می‌کند. قسمت پایین تصویر، عکس دوستانتان نمایش داده می‌شود که با ضربه زدن روی هر کدام می‌توانید برای آنها عکس بفرستید یا با ضربه زدن و نگه داشتن، برای آنها ویدئویی بفرستید.
  3. همچنین می‌توانید گزینه‌ی دوربین پیش فرض را انتخاب کنید و روی هر شخصی که می‌خواهید به او پیغام دهید کلیک کنید، یا ترتیب نمایش عکس‌های دوستانتان در پایین صفحه را تغییر دهید.
  4. از آنجایی که این اپلیکیشن بر روی سرعت ارتباطات تمرکز دارد، هیچگونه فیلتر عکس و یا ماسک‌های تصویری را در درون خود ندارد و فقط یکسری ابزار نقاشی و متن برای گذاشتن روی عکس، جهت گزارش آنچه اطراف شما اتفاق می‌افتد، در آن قرار داده‌اند.
  5. می‌توانید در این اپ به همه چت‌های خصوصی خود سربزنید، نه فقط آن کسانی که به عنوان «دوستان نزدیک» (Close Friend) معین شده اند. کافی است به تنظیمات بروید و روی منوی سه خطی بزنید تا همه چت‌های خصوصی‌تان نیز در همان جا ظاهر شوند.
  6. چند ویژگی جذاب اضافی هم مانند وضعیت و موضوعات مختلف وجود دارد. در کل بسیار ساده و همه فهم است. اگر نمی‌خواهید درگیر سایر جنبه‌های زندگی اینستاگرامی خود شوید اما می‌خواهید به سرعت و به راحتی جابه جا شوید و حتی برای چت‌های خصوصی notification را فعال کنید. می‌توانید با این برنامه این کار را انجام دهید.
  7. اپلیکیشن Threads دو ویژگی جدید برای کاربران اینستاگرام دارد که نام آن‌ها را Status  و Auto Status گذاشته است. با ویژگی Status اپلیکیشن Threads، شما می‌توانید یک ایموجی را برای یک تا چهار ساعت روی پروفایل خود قرار دهید. شما می‌توانید این ایموجی را از ایموجی‌های موجود در اپلیکیشن بردارید و یا یک ایموجی جدید با توضیح دلخواه خودتان بسازید.
  8. این ویژگی به شما ا اجازه می‌دهد تا برای اینکه به دوستان خود اطلاع دهید که مشغول چه فعالیتی هستید، یک ایموجی انتخاب کنید. یا اینکه به اینستاگرام اجازه دهید بر اساس موقعیت مکانی شما روی نقشه یا شتاب حرکت شما و حتی مقدار باتری گوشی شما، یک ایموجی به صورت اتوماتیک برای وضعیت شما انتخاب کند.
  9. دلیل استفاده‌ اپلیکیشن Threads از شارژ گوشی این است که اگر گوشی شما در حال شارژ باشد، احتمالا شما در کنار گوشی خود نیستید و ممکن است پاسخ پیغام خود را دیرتر بدهید یا اینکه اگر شارژ گوشی شما در حال تمام شدن است ممکن است گوشی شما ناگهان خاموش شود و پاسخ دادن به پیغام‌هایتان متوقف شود. این‌ها اطلاعات مفیدی هستند که می‌توانید با دوستان نزدیکتان به اشتراک بگذارید؛ حتی اگر به اشتراک گذاشتن آنها به صورت عمومی عجیب به نظر برسد.

* منبع: https://www.socialmediaexaminer.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0