ديده شدن در اينستاگرام چه روش هایی دارد؟ – معرفی 4 روش

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

می‌خواهید افراد بشتری شما را در اینستاگرام ببینند؟ اگر جوابتان مثبت است، بهتر است با ما همراه شوید تا در این مقاله با 4 راه برای بیشتر ديده شدن در اينستاگرام آشنا شوید.

در صورتی که تمایل به بیشتر ديده شدن در اينستاگرام دارید با شرکت لاوان به شماره ۰۲۱۸۸۸۷۰۷۲۲ تماس بگیرید. 

  1. در ویدئوهای لایو خود مهمان دعوت کنید

یکی از راه های ديده شدن در اينستاگرام این است که در ویدئوهای لایو خود مهمان دعوت کنید. لایو اینستاگرام به شما این امکان را می‌دهد تا به صورت زنده با مخاطبین خود در ارتباط باشید. اگر یک رویداد در پیش دارید این قابلیت اینستاگرام می‌تواند کمک زیادی به شما کند. برای اینکه افراد بیشتری ویدئوی لایو شما را ببینند می‌توانید یک نفر را به لایو خود دعوت کنید و به صورت مشترک و همزمان با هم با مخاطبین خود صحبت کنید. با این کار شما می‌توانید از افراد تأثیرگذار در حوزه مدنظرتان کمک بگیرید و نظر مخاطبین آن‌ها را نیز جلب کنید.

دیده شدن در اینستاگرام

اینستاگرام با افزودن قابلیت تقسیم تصویر بین دو نفر در لایو این کار را بسیار ساده کرده است. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که قبل از شروع لایو با فرد مورد نظر خود هماهنگ کنید و از او بخواهید لایو شما را تماشا کند. در این صورت می‌توانید او را برای پیوستن به ویدئوی لایوتان دعوت کنید و به محض اینکه او دعوت شما را قبول کند تصویر بین شما تقسیم خواهد شد.

اگر به تازگی شروع به انتشار ویدئوی لایو کرده‌اید، باید توجه داشته باشید که نباید خیلی درگیر جزئیات و مسائل فنی بشوید، چرا که هدف لایو نشان دادن خود واقعی شماست تا فالوئرها بتوانند ارتباط بهتری با شما برقرار کنند. ایرادی ندارد که در ویدئوی لایو تپق بزنید یا پس زمینه تصویر شما خیلی خاص نباشد.

لازم نیست خیلی موضوع خاصی برای ارائه داشته باشید و تنها کافی است که به مخاطبین خود این فرصت را بدهید تا با پشت صحنه کسب و کار شما آشنا شوند. توجه داشته باشید که مشارکت فعال و تعامل با مخاطبین لایو باعث وفاداری مخاطبین و بیشتر دیده شدن در اینستاگرام می‌شود.

  1. یک کمپین اینستاگرامی برگزار کنید

مشتریان دوست دارند شرکت‌ها به مسئولیت خود در قبال جامعه عمل کنند. پس یکی دیگر از راه‌ها برای دیده شدن در اینستاگرام می تواند برگزاری یک کمپین اینستاگرامی باشد. از این رو شما می‌توانید با برگزاری یک کمپین برای جمع‌آوری کمک برای یک امر انسان‌دوستانه یا محیط زیستی و درخواست کمک و مشارکت از فالوئرهایتان آن‌ها را بیشتر جذب خود کنید و آن‌ها نیز به دلیل رضایت از حرکت اجتماعی شما، فعالانه پست‌های کمپین شما را به اشتراک خواهند گذاشت.

یک راه دیگر برای دیده شدن در اینستاگرام ، برگزاری یک مسابقه اینستاگرامی و اهدای جوایز به شرکت‌کنندگان است. بهترین نوع برگزاری این مسابقات این است که مخاطبین را دعوت به تولید محتوای خاصی بکنید تا آن‌ها خودشان به مبلغین کمپین شما تبدیل شوند. همچنین می‌توانید از بهترین محتواهای تولیدشده نیز در صفحه خود استفاده کنید.

شاید یک کمپین جالب بتواند این باشد که از فالوئرهایتان بخواهید فردی را که از نظرشان لایق دریافت جایزه است را معرفی کنند و یک ویدئو برای او بسازند و این محتوا را در صفحه خود به اشتراک بگذارند. یا این کار شما هم حس رقابت و هم حس دوستی را بین مخاطبین خود گسترش می‌دهید. بدین ترتیب مخاطبین شما احساس می‌کنند که شما سعی دارید که برایشان حس خوب ایجاد کنید و این از نظر آن‌ها بسیار ارزشمند است که این خود باعث بیشتر ديده شدن در اينستاگرام می‌شود.

  1. با استفاده از قابلیت‌های اینستاگرام سرنخ‌های فروش ایجاد کنید

برای ایجاد ارتباط بهتر با مخاطبین خود و بیشتر دیده شدن در اینستاگرام از تمام امکانات و قابلیت‌های آن استفاده کنید. برای مثال می‌توانید برای بیشتر دیده شدن در اینستاگرام مخاطبین اینستاگرام خود را در خبرنامه خود نیز عضو کنید. بدین ترتیب می‌توانید اتفاقات مهم اینستاگرام خود را از طریق ایمیل نیز به اطلاع آن‌‌ها برسانید. یک راه برای این کار قرار دادن لینک دانلود یک گزارش یا وایت پیپر در قسمت بایو یا استوری است.

شما در ازای دریافت ایمیل کاربران گزارش را به طور رایگان در اختیار آن‌ها قرار می‌دهید و بدین ترتیب می‌توانید از طریق ایمیل و خبرنامه نیز با آن‌ها در تماس باشید و همچنین با قرار دادن اطلاعات ارزشمند در اختیار فالوئرهایتان، به آن‌ها می‌فهمانید که برای آن‌ها و ارتباطی که با شما دارند ارزش قائل هستید. یک گزینه دیگر برای پیاده کردن این استراتژی می‌تواند این باشد که از کدهای تخفیف خاصی برای فالوئرهای خود تعریف کنید تا بتوانند با تخفیف از خدمات یا محصولات شما استفاده کنند در نتیجه این کار باعث بیشتر دیده شدن در اینستاگرام میشود.

  1. برای بیشتر ديده شدن در اينستاگرام از تبلیغات غافل نشوید

مسلماً واضح‌ترین راه برای اینکه در معرض دید مخاطبین بیشتری قرار بگیرید استفاده از تبلیغات است. با توجه به محدودیت‌هایی که در زمینه تبلیغات در اینستاگرام در ایران وجود دارد، بیشتر برندها برای تبلیغات در اینستاگرام از انتشار پست تبلیغاتی توسط صفحات پرطرفدار یا انتشار پست توسط اینفلوئنسرها استفاده می‌کنند. در مورد مزایای اینفلوئنسر مارکتینک مطالب زیادی نوشته شده است، ولی خالی از لطف نیست که در اینجا نیز به مهم‌ترین دلیل تأثیرگذاری این نوع از تبلیغات بپردازیم. دلیل اصلی تأثیرگذاری تبلیغات توسط اینفلوئنسرها این است که مخاطبین و فالوئرهای آن‌ها، آن‌ها را افراد قابل اعتمادی می‌دانند و سعی می‌کنند از توصیه آن‌ها پیروی کنند.

در صورتی که تمایل به دیده شدن در اینستاگرام دارید با شرکت لاوان به شماره ۰۲۱۸۸۸۷۰۷۲۲ تماس بگیرید. 

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0