تقدیر از 80 اثر برتر تبلیغات ایران : جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران ، دوشنبه 25 بهمن‌ماه در مرکز همایش‌های صداوسیما

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

مرکز همایش‌های صداوسیما، ساعت 14 دوشنبه 25 بهمن‌ماه شاهد تجلیل و اعلام نتیجه آرای هیئت‌داوران جشنواره برترین‌های تبلیغات ایران با معرفی 80 (هشتاد) اثر برگزیده خواهد شد.

هوشمند سفیدی رئیس جشنواره برترین‌های تبلیغات ایران با اعلام این مطلب، اظهار داشت: این جشنواره پس از دریافت آثار و گزینش‌های اولیه، نهایتاً 830 اثر را در فرآیند داوری قرار دارد و درنهایت 120 اثر به‌عنوان نامزد معرفی شده‌اند که در مراسم تحلیل از آن‌ها هشتاد اثر به‌عنوان واجد شرایط دریافت “شاهین” و “دیپلم افتخار معرفی خواهند شد.

سفیدی با اشاره به اینکه این مراسم با حضور مقامات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و چهره‌های فرهنگی و هنری برگزار خواهد شد، گفت: در آیین تقدیر از آثار برتر تبلیغاتی، از 20 اثر برگزیده در بخش ویژه تجلیل خواهد شد که 10 اثر مربوط به اقتصاد مقاومتی بوده و تلاش جشنواره، کمک به تبدیل اقتصاد مقاومتی به گفتمان عمومی بوده و بر اساس درخواست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مدنظر گرفته است و به همین دلیل به این آثار، علاوه بر اعطای شاهین و لوح سپاس، لوح ویژه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز اعطاء خواهد شد.

سفیدی آثار تبلیغاتی قابل‌بررسی ارسال‌شده به جشنواره مرتبط با اقتصاد مقاومتی را 250 اثر اعلام کرد.
وی تعداد برگزیدگان بخش اصلی جشنواره را در زمینه‌های تبلیغات محیطی، تبلیغات دیجیتال، تبلیغات چاپی، تحقیقات مرتبط با تبلیغات، تبلیغات دیداری و شنیداری (پخشی)، برندینگ، تدوین کمپین‌های تبلیغاتی، تبلیغات محیطی، تبلیغات مستقیم و فعالیت‌های روابط عمومی، 60 برگزیده اعلام کرد و گفت: نقاط قوت و ضعف آثار ارسالی و زمینه‌های تقویت آن‌ها در بیانیه هیئت‌داوران که در مراسم قرائت خواهد شد، اعلام می‌شود.

رئیس جشنواره تبلیغات با اشاره به لزوم معرفی چهره‌های ماندگار تبلیغات ایران که بیشتر عمر خود را در این صنعت سپری کرده و برای اعتلای آن اهتمام ورزیده‌اند، از معرفی سه چهره شاخص در این جشنواره خبر داد.

بیشتر بخوانید:  کمپین تبلیغاتی برند نیسان : نوآوری هیجان انگیز

او گفت: در این دوره از جشنواره 50 داور، کار داوری را انجام دادند و ناظران سازمان جهانی تبلیغات شاخه ایران بر امر داوری نظارت داشتند.
سفیدی اعلام کرد: در این مراسم، پیام دبیرکل سازمان جهانی تبلیغات به جشنواره ایران نیز قرائت خواهد شد.

دریافت نامزدهای جشنواره: فهرست نامزدهای دومین جشنواره برترین‌های تبلیغات ایران

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0