بستن

خرید از آمازون همچنان به صرفه است! بهترین اپلیکیشن دهه ۲۰۱۰ تا ۲۰۲۰ (بخش آخر)

kharid amazon

خرید از آمازون به یکی از عادات اینترنتی مردم جهان تبدیل شده و هنوز هم این غول اینترنتی، نبض بازار را در دست دارد. همین موضوع سبب شده تا سایت و اپلیکیشن آمازون همچنان جزو محبوب‌ترین‌ها در میان کاربران باشد و خرید از آمازن همچنان به صرفه!
در مقاله‌های قبلی به بررسی بخش اول بهترین اپلیکیشن دهه ۲۰۱۰ تا ۲۰۲۰  ، اسپاتیفای Spotify که جزو اپلیکشین‌های برتر سال قرار گرفته (بخش دوم بهترین اپلیکشین‌های دهه) و نتفیلیکس همچنان جزو برترین اپلیکیشن‌های کاربران (بخش سوم بهترین اپلیکشین‌های دهه) است، پرداختیم.
فهرستی بلند بالا که گاه شوکه‌کننده‌ است! در این مقاله، چهارمین و آخرین بخش از معرفی بهترین اپلیکیشن‌ها را می‌خوانید. این لیست از اعضای تحریریه سایت CNET جمع آوری شده که دارای ترتیب خاصی نیست اما شگفت‌انگیز است!

چرا خرید از آمازون؟

علاوه بر قیمت مناسب محصولات در سایت آمازون، این سایت چند ویژگی مناسب دارد که خرید از آمازون را هیجان‌انگیز می‌کند:

  1. زمان تحویل سفارش توسط آمازون با گزینه Amazon Day مشخص می‌شود
  2. امکان استفاده مشتریان آمازون از گزینه “No-Rush Shipping”
  3. امکان کاهش هزینه‌ها در آمازون با گزینه Amazon Warehouse (خرید کالاهای مرجوعی در حد نو!)
  4. بازپس گیری هزینه حمل سفارش توسط آمازون
  5. امکان به اشتراک گذاشتن مزایای کاربر ویژه با همسر یا فرزندان در آمازون
  6. دریافت تخفیف از آمازون با برنامه Subscribe & Save
  7. ثبت سریع سفارش در آمازون با digital Dash Button
  8. استفاده از دوربین تلفن همراه برای خرید محصول از آمازون
  9. مکان خواندن رایگان کتاب در آمازون
  10. کمک به خیریه‌ها در آمازون با برنامه AmazonSmile

آمازون چه کار می‌کند؟

خرید از آمازون

آمازون به‌عنوان چهارمین برند برتر دنیادر سال ۲۰۱۸ معرفی شده است.
شرکت آمازون خدمات خرده‌فروشی آنلاین را فراهم می کند و آن‌ها را به چهار دسته مصرف‌کنندۀ اصلی ارائه می‌دهد: مصرف کنندگان، فروشندگان، شرکت‌ها و سازندگان محتوا. آمازون همچنین سایر خدمات بازاریابی و تبلیغاتی مانند تبلیغات اینترنتی و قراردادهای کارت اعتباری ارائه می‌دهد و از طریق وب‌سایت‌های خرده‌فروشی و با تمرکز بر انتخاب، قیمت و سهولت، خدمات خود را به مشتریان عرضه می‌دارد.
این کمپانی وب‌سایت‌های خود را طراحی می کند تا محصولات خود را به وسیله شرکت و اشخاص ثالث طی چندین نوع محصول به فروش برساند. این شرکت همچنین به برنامه‌نویسان و شرکت‌های مختلف از طریق آمازون وب‌سرویس، خدماتی ارائه می‌دهد که دسترسی به زیرساخت‌های فناوری را تقریباً برای هر‌نوع کسب‌وکاری میسر می‌سازد.
این شرکت در سه بخش مشغول فعالیت دارد: آمریکای شمالی، بین المللی و آمازون وب سرویس. بخش آمریکای شمالی شامل خرده فروشی کالاهای مصرفی و اشتراک از طریق وب‌سایت‌های متمرکز آمریکای شمالی مانند www.amazon.com و www.amazon.ca است.
بخش بین المللی شامل خرده فروشی محصولات مصرفی و اشتراک از طریق وب سایت های متمرکز بین المللی است. بخش آمازون وب سرویس، شامل فروش جهانی محاسبات، ذخایر، پایگاه داده و سایر سرویس‌های AWS برای استارت‌آپ‌ها، شرکت‌ها و آژانس‌های دولتی و مؤسسات علمی است.

* چه کار می‌کند؟
اپلیکیشن بزرگترین خرده فروش آنلاین جهان.
* چرا در این لیست قرار دارد:
اگر فرزند کوچکتان را بدون کمک اپ آمازون بزرگ کرده‌اید، از نظر من خیلی کارتان درست است! من از سال ۲۰۰۰ که برای اولین بار DVD خریدم ، از آمازون استفاده کرده‌ام.
اکنون، آمازون یک اپ حتی ساده‌تر و سریع‌تر است – آنقدر سریع که حتی نیازی به اضافه کردن یک کار به لیست کارهای خود ندارم و خرید از آمازون را لذت‌بخش می‌کند.

اسکایپ / فیس تایم / زوم

* آنها چه کار می‌کنند؟
تماسهای تصویری در لحظه
* انتشار اولیه: ۲۰۰۹
(اسکایپ) ، ۲۰۱۰ (فیس تایم)
* چرا آنها در این لیست قرار دارند:
این همان آینده علمی-تخیلی تلفن‌های ویدئویی است که حتی بهتر از آن چیزی است که هر فیلم علمی تخیلی می‌توانست پیش بینی کند. زیرا هیچ یک از آنها پیش بینی ظهور تلفن‌های هوشمند را نمی‌کردند.
من زیاد از آن‌ها استفاده نمی‌کنم اما زمان‌هایی که استفاده ‌می‌کنم خاص هستند. مثل وقتی که من از بچه‌هایم دور هستم و می خواهم چهره‌های آنها را ببینم.این واقعیت که من می‌توانم پسرانم را وقتی که سرکار هستم یا حتی یک همکار را در فاصله هزار مایل دورتر می توانم ببینم، شگفت آور است. ترفند جدید فیس تایم باعث می‌شود که به دوربین خیره شوید.

Fortnite

* چه کار می‌کند؟
یک بازی که زندگی فرزند / خواهرزاده / پسر عموی شما را به دست گرفت
* انتشار اولیه: ۲۰۱۷
* چرا در این لیست قرار دارد:
Fortnite نوعی تأثیر فرهنگی داشته است که تعداد انگشت شماری از بازی‌ها، در صورت وجود به آن دست یافته‌اند. از ماجرای افتضاح رقص Fortnite گرفته تا این واقعیت که به برنده جام جهانی  Fortniteدر سال ۲۰۱۹، ۳ میلیون دلار اهدا شد. Fortnite  یک نیروی عظیم و غیر قابل توقف فرهنگ عامه است که هیچ نشانی از کاهش سرعت نشان نمی‌دهد. تا زمانی که توسعه‌دهندگان با انجام کارهایی مانند پایان دادن به آن این بازی را تازه نگه دارن ، محبوبیت آن بایستی تا مدتی ادامه یابد.

Uber Eats / Postmates / Grubhub / DoorDash

* آنها چه کار می‌کنند؟
سفارش تحویل غذا ، حتی اگر رستوران مورد نظرتان خودش غذا را تحویل ندهد.
* انتشار اولیه: ۲۰۱۵ (Uber Eats) ، ۲۰۱۱ (Postmates)  ، ۲۰۰۹ (Grubhub) ،  ۲۰۱۳ (DoorDash)
* چرا آنها در این لیست قرار دارند:
من سرخوردگی میل به غذا از یکی از رستوران‌های مورد علاقه‌ام و دیدن نشان “بدون تحویل” آن را به یاد می آورم که اکنون مثل گذشته‌های دور می‌ماند. مطمئناً، پیوسته غذای بیرون خوردن، ارزان یا همیشه سالم نیست اما من دوست دارم قدرت انتخاب داشته باشم. اگر می خواهم ناهار کباب بخورم اما ۲۰ دقیقه برای خریدن آن وقت ندارم، راحت است که بدانم افرادی هستند که این کار را به ازای دریافت وجه با کمال میل برای من انجام دهند.

Google Photos

* چه کار می‌کند؟
اپ ذخیره سازی عکس برای Android و iOS.
* انتشار اولیه: ۲۰۱۵
* چرا در لیست قرار دارد:
تصور ‌می‌کنم سوال بزرگ شما این است که چرا Google Photos در این لیست جا گرفت اما اپ Photos و iCloud در iOS نیست؟ خب، هرچه قدرکه اپ Photos در iOS خوب باشد – و اخیراً قطعاً بهبود یافته است – این اپ با Android سازگار نیست. اما Google Photos در Android و iOS کار می‌کند.
همچنین از حافظه ابری بیشتری نسبت به iCloud برخوردار است و ویژگی جست‌وجوی آن قوی‌تر و مفیدتر است.

دستیار گوگل / Siri / Alexa

* آنها چه کار می‌کنند؟
دستیاران صوتی برتر در بازار.
* نسخه اولیه: ۲۰۱۰ (سیری) ، ۲۰۱۶ (دستیار گوگل) ، ۲۰۱۴ (الکسا)
* چرا آنها در این لیست قرار دارند:
سیری (Siri) اولین دستیار صوتی بزرگ بود که در سال ۲۰۱۱ آغاز به کار کرد اما گزینه‌های دیگر که در پی آن بودند از آن پیشی گرفتند (به ویژه دستیار گوگل هوشمندتر و شهودی‌تر است). من از یک Apple HomePod همراه با Siri استفاده ‌می‌کنم و دائما از این واقعیت که Siri باهوش تر نیست ناامید می‌شوم. امیدوارم به زودی تغییر کند.
یادآوری این نکته حائز اهمیت است که به همان اندازه که این فناوری همچنان هیجان انگیز است. واقعیت این است که دستیاران صوتی شما صدایتان را ضبط می‌کنند و در نتیجه گوگل ، اپل و آمازون (با الکسا) فعلا یا جلوی گوش دادن انسان‌ها در “حریم خصوصی” خانه تان را گرفته اند یا به شما امکان می‌دهند از این ضبط خودداری کنید. هرچند هنوز گیج کننده است.

* منبع: https://www.cnet.com

برچسب : آمازونخرید از آمازون
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
نتفیلیکس با وجود ظهور رقیب قدرمتندی مانند اپل تی‌ وی…