عشق با اولین گاز را در رستوران کی اف سی جشن بگیرید!

رستوران کی اف سی
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

رستوران کی اف سی ضمن ادای احترام به طعم وسوسه انگیز مرغ‌ سوخاری خود، کاری می‌کند تا با اولین گاز از آن دهان مشتریان آب افتاده و بزاقشان ترشح شود. با اذعان به این واقعیت که صرف نظر از این که چند بشقاب غذا می‌خورید همیشه اولین لقمه بهترین لقمه خواهد بود، کمپین تبلیغاتی جدید شعبه های رستوران کی اف سی لحظه‌ای را جشن می‌گیرد که در ادامه دیگر هرگز تکرار نخواهد شد.

در ویدئوی تبلیغاتی جدید رستوران کی اف سی، حس و حال زدن اولین گاز از مرغ‌های سوخاری در شرایط مختلف نشان داده می‌شود. از یک طرف زن جوانی را می‌بینیم که در صندلی عقب خودرو نشسته و پس از ریختن سس بر روی مرغ سوخاری آن را گاز می‌زند. در همین حال فرد دیگری را می‌بینیم که در فراغ بال در خانه خود با ولع به مرغ سوخاری کی اف سی نگاه می‌کند. هر دو با اولین گاز عاشق مرغ‌های سوخاری برند خواهند شد.

به گفته راس ادواردز، مدیر خلاقیت آژانس تبلیغاتی «Mothers» که مسئولیت ایده پردازی و اجرای کمپین بر عهده آن بود، از انتخاب کارگردان و عکاسان گرفته تا نورپردازی، موسیقی، صدا برداری و عنوان بندی، همه چیز در خدمت آن بود تا انتظار مدیران آژانس در مرحله نخست انتظاری را که از لذیذ بودن یک غذا می‌رود، برآورده کرده و با نشان دادن صحنه گاز زدن از مرغ سوخاری، مخاطب را گرسنه کنند.

مطالعه بیشتر: پرینتر مرغ سوخاری کی اف سی هدیه شصت سالگی در کانادا

بیشتر بخوانید:  کمپین «دلت با کجاست» فلایتیو: آمارها و بررسی دلایل موفقیت

لئو سلولی مدیر بازاریابی رستوران کی اف سی در انگلستان و ایرلند، خاطرنشان کرد که تحقیقات گسترده از حقیقتی جالب خبر می‌دهند. مدیران فروشگاه‌های کی اف سی متوجه شده‌اند که اشتیاق برای زدن اولین گاز از مرغ سوخاری اوج هیجان در فرایند خوردن غذای کی اف سی به شمار می‌رود. مردم واقعا وقت زیادی را صرف آن می‌کنند تا اولین گاز را از مرغ سوخاری کی اف سی بزنند. کل این کمپین به طور مستقیم به شرح این واقعیت می‌پردازد که مردم به چه زبانی از طعم و مزه منحصر به فرد مرغ سوخاری کی اف سی خواهند گفت.

کمپین تبلیغاتی رستوران کی اف سی در ماه‌های آینده در تلویزیون، فضای باز خارج از خانه (OOH)، دنیای مطبوعات و فضای دیجیتال اجرا خواهد شد. کمپین تبلیغاتی فوق پس از توقف کمپین تبلیغاتی معروف «fingere lickin» راه افتاد که در میانه همه گیری ویروس کرونا شور و هیاهوی فراوانی برپا کرد.

منبع: www.thedrum.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0